Rachel Roy ve Jay Zee

Amerikalı pop divası Beyonce ve yapımcı Jay Zeeşov dünyasının en ünlü çiftlerinden biri olarak kabul edilir. Ancak şarkıcının kocasının ihanetiyle ilgili söylentilerin duyulmadığı ilk yıl değil. En son olarak, hayranları Jay Zee ve tasarımcı Rachel Roy'un romanıyla ilgili haberlerle çalkalandı.

Rachel Roy ve Jay Zee

Rachel ve Jay arasındaki bir aşk olayıyla ilgili söylentilerin nedeniZee, Beyonce'nin son albümü Lemonade'nin şarkısı oldu. Ana teması kıskançlık, ihanet ve ihanetti. En dikkat çekici şarkılardan biri, güzel bir saçlı belirli bir Beka ile ilgili kelimeleri içeren kompozisyon olan "Apathy" idi.

Rachel Roy üreticiyi yıllardır tanıyor. Jay Zee'nin yaratıcısı olan şirketin tasarımcısıdır. Bir kere rapçi ile evlendi ama sonra onunla ayrıldı.

Rachel ilk katılan kişi değilYıldız çiftinin kavgalarıyla ilgili skandallar. Böylece, 2014 yılında Met Ball Solange, Sister Beyoncé, Jay Z'ye yumruk attı. Bunun sebebi, rapçinin Beyoncé'ye yaptığı muamele karşısında hoşnutsuzdu. Bundan hemen önce, Solange ciddi bir şekilde Rachel Roy ile kavga etti.

Tasarımcı, Jay Zee'nin sadakatsizliği konusundaki söylentilerini kendisi de reddediyor.

Jay Zee'nin İhlâl Edilmesi

Unutulmamalıdır ki, Rachel Roy, yıldız yapımcının eşine ihanetinde sadece şüpheli ortağı değil. Buna ek olarak, Jay Zee şarkıcı Rita Ora ve Rihanna'ya roman atfetti.

Böylece Rita'nın meydan okurcasına davranışı,Beyonce hayranlarından memnuniyetsizlik. Albüm Lemonade'nin sunumundan sonra, limon balığının bulunduğu kışkırtıcı bir takımın ışığında ortaya çıktı. Rita'nın aksine Rihanna, Jay Z'yle olan bağlantısını ilan etmeyi istemiyor.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Bilinen bir gerçek, Jay Zee'nin üç şarkıcının da yapımcısı olmasıdır. Temsilcileri, Rita ve Rihanna rapçi ilişkileri ile sadece işle ilgili olduklarını açıkladılar.

Jay Zee ve Beyonce birlikte harika görünüyorlar

Jay Zee ve Rita Ora

Jay Zee, eşi Beyonce ile birlikte - Amerikan şov dünyasının seks sembolü

Jay Z'ye aşık olan şarkıcı Rita Ora

Rachel Roy, Jay Z tarafından hazırlanan şirkette bir tasarımcı.

Rachel Roy, Jay Z ile romantizm dedikodularını reddetti

Beyonce şarkısında bahsedilen güzel saçlı Rachel Roy

Rihanna ve Jay Zee

Knowles ve Rachel Roy'u Solange