Viktoriya Bekhem çarpıcı kek hazırlar

42 yaşındaki Victoria Beckham'ın gizli bir yeteneği var,Bu filmde hayranlarının bile şüphelenmediği durumlar vardı. Tasarımcının lezzetli tatlıları pişirebileceği anlaşılıyor. Son zamanlarda dört çocuğun annesi Romeo ve Cruz'un okulda tatil için taşıdıkları kek keklerinden oluşan bir tabak hazırladı.

Bu kadar farklı

Dünyanın ilk kez Victoria Adams'ı (Beckham) nasıl öğrendi,Spice Girls grubunun katılımcısı hakkında. Şarkı söylemeyi bitiren "Posh Spice" (Şık), "Parkta Parti" şeridinde oynayan bir oyuncu oldu. Kıskanç bir lisans sahibi David Beckham ile olan evliliğin popülaritesi arttı ve seçkin markaların reklam kampanyalarında aktif olarak yer almaya başladı. Sonuç olarak Vicki, kendi markası Victoria Beckham'ı kurdu ve couturier oldu.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Şefin pasta şekeri

Bayan Beckham, Instagram'da çikolatalı keklerle dolu geniş bir tabakın bir resmini yayınladı. Lezzet içinde ayakta duran bir kağıt parçası üzerine yazılmıştır:

"Beckhams'tan Brownies."

Düşüşler girişimci olduğunu düşünmek şaşırtıcıydı.ünlü futbolcunun karısı, kişiselleştirilmiş keklerin serbest bırakılmasını organize etmeye ya da özel bir şekerleme açmaya karar verdi, ama gerçek daha ilginçti. Bir fotoğrafa yazılan bir yazıda Victoria şunları yazdı:

"Yaz tatilinde okulda tatil. Bunu yapabileceğimi kim bilebilirdi ki? Annemin görevleri. Elimden geleni yaptım. "

Merak ediyorum, Vicki onun yaratılışını bizzat denedi. Şekli narinlik ve kırılganlıktan farklı olan Ünlü, yiyeceklerin kalorili içeriğini dikkatle izler ve tatlı yemiyor.

Victoria Beckham ona "gizli" yetenek gösterdi

Victoria Beckham, bir sürü Brownie kek pişirdi

Tasarımcı, Romeo ve Cruz'un okul tatili için lezzetli yemekler hazırladı.

Beckham tatlı şeyleri denemedi

Wiki, yalnızca fotoğraf oturumu sırasında bir pasta ile görülebilir

Güzellik uyumlu bir figür uğruna tatlı reddediyor