Victoria ve David Beckham düğün yıldönümünde birbirlerini kutladılar

İngiltere'de en ünlü evli çiftlerden biriBugün düğün yıldönümü kutlandı. Beckham yıldızı çift 17 yıldır evlidir, ancak yıllara rağmen sıcak hislerini birbirlerine gizlemezler.

Victoria ve David Internet'te tebriklerini yayınladı

Eski futbolcu ve modacı tasarımcısı ile düğün düzenlendi 4Temmuz 1999'da İrlanda'daki Luttrellstone Kalesinde. Töreni çok cömertçe, yaklaşık 500 konuk katıldı. O önemli olaydan fotoğraflar Victoria ve David tarafından çok hareketli mesajlar yazarak yayınlandı.

Beckham'ın eşini tebrik ettiği kelimeler:

"17 yıldır zaten olduğuna inanamıyorum! Çok şanslıydım, çünkü birçok şeyi, aynı değerleri ve aynı enerjiyi aynı görüşe sahip olduğum bir kadınla tanıştım. Benim için Victoria bir ruh eşidir. Dört harika çocuğumuz var ve onların için daha iyi bir anne bulamayacağınıza inanıyoruz. Seni seviyorum Sen en iyisisin. Bir yıldönümüyle canım! "

Victoria da bir yere kalmadı ve kocasının sosyal ağını çok sıcak sözlerle tebrik etti:

"Çok mutluyum. Kendimi daha önce hiç olmadığı kadar kutsal ve sevilen hissediyorum. David arkadaşım, hayat için sevgim. O gerçek bir insandır, sevecen bir koca ve tüm dünyadaki en iyi baba. Sensiz hayatımı hayal etmek benim için zor. Sizi yıldönümünde kutluyorum! "
ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Beckhams'ın birbirlerine karşı çok güçlü hisleri var.

İnternetteki aşkla ilgili açıklamalara ek olarakVictoria ve David, dövmeler yardımıyla duygularını konuşurlar. Bayan Beckham'ın arkasında, eski şarkıcıyı, kocasını ve oğullarını gösteren sekiz sivri yıldız 5 tane var. Buna ek olarak, dövmelerin yakınında moda tasarımcısı, çevirisi şu şekilde yorumlanabilecek İbranice bir kitabe hazırlamayı istedi: "Sevgili dostum, sevgilim bana ait; o zambaklar arasında beslenir. " David de aynı yazıyı yaptı. Eski futbolcunun sol elindedir. Bu arada, bu dövmeler Beckham çiftinin 7. evlilik yıldönümü vesilesiyle bazı yeminler tarafından yapıldı ve 2006 yılında yapıldı.

Instagram'ın Fotoğrafı David Beckham

Victoria Beckham'ın Enstantagram Fotoğrafı

David ve Victoria şimdi

Ailenin üç oğlu vardır

Ailenin dördüncü çocuğu Harper'in kızıdır

Victoria ve David internette birbirlerini sık sık tebrik eder