Beckhams dokunmadan kızı Harper doğum gününde tebrik

Bugün, Harper'in kızı olan Beckham çiftinin en küçük çocuğu doğum gününe sahip. Kız 5 yaşında döndü. İlk olağanüstü olayla, kız Victoria ve David tarafından tebrik edildi.

İnternet - en iyi tebrik biçimi

Beckham çift sadece kendiFutbol ve moda alanında popülerlik, aynı zamanda çocuklarına tapan sevecen bir çift oldukları için de. Mükemmel ilişki üzerinde, Victoria ve David hayranları tarafından ve muhtemelen kendilerine sosyal ağlarda bilgi veriyor ve önemli vesilelerle çeşitli güzel fotoğraflar yayınlıyor. Böylece, yıldız çiftler doğum günlerinde birbirlerini tebrik ederek resimlerin altına dokunan kelimeler yazdılar. Daha yakın zamanlarda, Beckhams düğün yıldönümünü kutladı ve olaydan 17 yıl önce arşiv görüntüleri yayınladı.

Çocukları Victoria ve David de tebrik eder.İnternet. Sabah Sabah Harper, annemle babamın dokunaklı sözlerini okudu. David, kendisi ve bebeği Harper'ın resmi yayınladı; kız ise sarılıp onu öperken. Fotoğrafın altındaki eski futbolcu şu sözleri yazdı:

"Küçük hanımefendi, Mutlu yıllar! Beş yıl boyunca, bizimle birlikte olduğunuza göre, tek bir şey söyleyebilirim: "Ailenin doğumuyla çok sevgi ortaya çıktı." Harper, sen özel bir kızsın! Hepiniz çok güzel bir ruhlu küçük bir adamla her gününüzü geçirme şansımız olduğu için çok şanslıyız. Sevgili tatlı kızımız. Seni seviyorum Mutlu yıllar! "

Victoria kocasından daha özlüdür. Anne Harper, Instagram'da sayfasında onun ve kızının sarılıp öpüşmesi için bir çerçeve yayınladı. Resimde yapılan yazıt, çok uzun sürmese de, ancak daha az dokunuş olmamasına rağmen:

"Biz sizi çok seviyoruz. Mutlu yıllar, küçük bebeğimiz! "
ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Harper, Beckham ailesindeki dördüncü çocuktur

Victoria ve David Beckham'ın bir kızı var. O, 10 Temmuz 2011'de dünyaya geldi ve Harper Seven Beckham olarak seçildi. Kızın 3 büyük kardeşi var: Brooklyn, Romeo ve Cruz. İçeriden öğrenenlere bilgi için, çift uzun zamandır bir kızı hayal etti ve Harper doğduğunda, Victoria ve David onu inanılmaz özenle çevrelemiş değil, küçük kız kardeşinde ruhunu ibadet etmeyen büyük kardeşleri.

Harper ve David Beckham

Victoria Beckham ve Harper

Harper Beckham

David ve kızı çok yakınız

Victoria bebeğine tapıyor

Beckhams'ın üç oğlu var ve bir kızı var