Viktorii Bekhem destekleyen Flashmob Instagram hız kazanıyor

Ya bu toplum tamamen kaybetti.Ahlak fikri ya da sadece zamanlar değişti. Victoria Beckham'ın ve onun 5 yaşındaki bebeği Harper Seven'in fotoğrafı etrafında hazırlanan "püresi" üzerine başka ne dersin?

Unutmayın, 5 gün önce Instagram ünlülerindeki sayfasında, kızını dudaklarına öpüşen bir fotoğraf asıldı. Ve fotoğrafı imzaladı:

"Mutlu yıllar bebeğim, seni çok seviyoruz! Annemden bir öpücükle. "

Bu tebrik, belirsiz bir reaksiyona neden oldu. Victoria'nın düşüşleri iki kampa bölündü: Bir tanesi onu azarladı ve öfkenin masum gibi görünmediğini ima eden bir sapık çağırdı. Diğerleri - çocuklarının aynı şekilde ve her gün öpüşmesini destekleyin ve söyleyin!

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı
Kızları olan mumyalar fotoğrafı

Sadakatinin kanıtı olarak,Hayranlar Vicki, şebeke ve resimlerini küçük kızları ve anneleri öperek-sarıllarken yaymaya başladı. #kissingmydain ve #kiss yourourbabies etiketlerini kullandılar. Bu girişim gerçek bir flaş mob! Bayan Beckham, bu gibi durumlarda her zamanki gibi sessiz kalmayı yeğler.

Bu arada, kelimenin tam anlamıyla son "sapık"Bir tane daha ünlü çağrıldı. Şarkıcı Aşk Uspenskaya, çimenlikte yatan bir kızın öpücüğünü verdiği Instagram fotoğrafında da paylaştı. Uzun bacaklı güzelliklerin kızı Tatiana olduğu ortaya çıktığında, suçlamaların ve söylenme yağmurlarının tümü şöhretin başına geçti.

Psikologların ve gerçeğin dudaklarında herhangi bir seks çocuğunu öpmesi önerilmez. Ancak sonunda, ebeveynlerin çocuklarıyla sadık kalma derecesini seçme hakkı var, öyle değil mi?

Elle'nin kapağında Victoria

Güzellik Wiki

Eşler Beckham

Moms, Victoria Beckham'ı savunmak için kızını öpüşerek bir flash attırdı

Rus şarkıcı Aşk Uspenskaya dudaklarında bir öpücüğün resmini açıkladı

Kızını dudaklarından öpecek Victoria Beckham'ın fotoğrafı eleştirildi.