Lady Gaga, sayı eksikliği nedeniyle haklarını araba ile alabilir

Çılgın şarkıcı Lady Gaga en sonhakları var. Bu, 2 hafta önce hayranlarına sosyal paylaşım sayfasında bilgi verdi. Bugün, 30 yaşındaki şarkıcı sürüşle ilgili bir mesaj daha yazdı, ancak mutlu olmaktan daha üzücü.

Şarkıcı haklarını elinden alabilir

Geçen gün Lady Gaga boyunca yürüyüşe gitti.Malibu sokakları. Taşınmak için, polisin görüş alanına giren yeni parlak kırmızı pikap seçti. Araç durduğunda tekerlek ünlü şarkıcı Lady Gaga, çünkü, sürpriz gözaltı emri, sınır değildi. araç plaka üzerinde hiçbir pikap var neden polisin sorusu üzerine, kadın cevap veremedi ve o oldukça şarkıcının tepkisine anlamadı belliydi tehlikede budur. Bütün hikayeyi sona erdiren şey henüz bilinmiyor. Lady Gaga internete girer girmez heyecan sayfasında şu mesajı yazdı:

"Polis tarafından durduruldu. Sanırım arabamla numaram yok. Evet, sadece onları alacak vaktim yoktu. Bu haklarını ortadan kaldırmak için bir neden mi? "
ayrıca bkz
  • Lady Gaga, ajan Christian Karino ile evlenecek.
  • müzikal "Bir Star Is Born" filme sonu onuruna bir partide Irina Shayk ve Bredli Kuper
  • Lady Gaga kendini utanç verici buldu: şarkıcı yalın bir leopar elbise giymişti!

Lady Gaga haklarını terketmekten korkuyor

Şarkıcının ne kadar zorlandığının hikayesiSürücü belgesi, belki de hayranlarının her birini bilir. Ve bu şaşırtıcı değil, çünkü haklarına olan uzun yol Lady Gage'e akıllı bir Mercedes hediye edildiğinde neredeyse 4 yıl sürdü. Şimdi, çirkin bir şarkıcının yakın arkadaşına göre, Lady Gaga hak olmadan terk edilmesinden korkuyor. Bu duruma şu şekilde yorum yaptı:

"Her şeyin yoluna gireceğini umuyorum. Lady Gaga çok mutlu çünkü hakları var. Onun için çok önemlidir. Yakında araçta plaka asacak "dedi.

Lady Gaga yeni arabasıyla seyahat etmeye karar verdi

Polis arabanın neden araç plakasına sahip olmadığını anlamıyor

Bu ihlalden dolayı Lady Gaga'yı nasıl cezalandırdıklarını merak ettim

Belki de götürülmez

Lady Gaga durumdan çok endişe duyuyor

En son olarak, Lady Gaga,