İnternet kullanıcıları Rihanna ve yeğeni bir resmi eleştirdi

Rihanna, hayranlarının bile kızdı,Instagram'da tartışılan bir fotoğrafı yerleştirdikten sonra. Çerçevedeki çıplak bir şarkıcı çıplak 3 yaşındaki yeğen Majesteleri banyoya dudaklarından öpüyor. RiRi onun hakkında ne duymamıştı ...

Teyze teyze

28 yaşındaki Rihanna henüz kendi çocuğunu satın almadı; ancak çocuklarla oynaşmayı çok seviyor. Şarkıcı, yeğeni Majesteleri ile bebek bakıcılığı yapmayı çok seviyor ve tanrı oğlanına da ihtiyacı var.

Sevinci ile sevimli bir küçük kızın ebeveynleriRiRi'nin bakımına bırak. Küçük kızla birlikte sanatçı alışverişe devam eder, dinlenir ve günlük işlerle uğraşır. Madge ile boş zaman hakkında fotoğraf raporu, o genellikle takipçilerden övgü dolu bir deniz alan sosyal ağlara yerleştirir. Ancak, bu kez eski Drake kız arkadaşı eleştiri telaşı çöktü.

Geçersiz davranış

Rihanna'nın hesabında belirsiz bir çerçeve ortaya çıktıDün, zaten şebekede ateşli bir tartışmaya neden oldu. Resim banyoya Rihanna ve Majesteleri'nin banyo görüntülerini gösterir. Her şey, ancak kız ve şarkıcı tamamen çıplak ve öpüşerek fotoğraflanır. Çoğu için bu an dokunaklı değil, doğal olmayan görünüyordu.

Eleştirmenler bu tezahürü kabul edilemez buluyorkız için duygular, ve daha da öylesine bu tür resimlerin internette yerleştirilmesi. Haklı bir şekilde, herhangi bir pedofilin bir fotoğrafı bir bebekle birlikte kaydedebileceğini belirtiyorlar. Sonuç olarak, vazgeçenler, RiRi'nin çocuğunu doğurması ve kızkardeşinin kızı "saldırı altına alması" nın durdurulması önerisinde bulundu.

ayrıca bkz
  • Rihanna yeni bir ayakkabı koleksiyonu tanıttı
  • Yıldızın yükü: Rihanna takıntılı bir hayran tarafından perili var
  • Herkes Rihanna'nın formlarını tartışıyor: kurtarıldı mı yoksa bir pozisyonda mı?

Görünüşe göre, çerçevesini sayfasından çıkarmayan Rihanna, olumsuz yorumları kabul etmiyor.

Rihanna internet kullanıcılarını öfkelendirdi

 Rihanna ve Majesteleri banyoda çıplak mühürlü

Yıldız, Majestelerinin yeğeni ile çok zaman harcıyor

Şarkıcı sıklıkla bebeği gezilerden alır

Kız sosyal etkinlikler için yıldıza eşlik ediyor

RieRee, yeğeni Barbados'a vaftiz etti