Beyonce ve Jay Zi, tek bir kızın uğruna Los Angeles'a taşındı

Beyonce ve Jay Z, New York'tan Los Angeles'a taşınırken "Big Apple" i "Melek Şehri" olarak değiştirmeye karar verdiler. Geçişte yıldız çift, kızları Blue Ivy'nin geleceğine verilen önemle taşındı.

Beyonce ve Jay Z, kızı oluşumu uğruna Los Angeles'a taşındı

Beyonce ve Jay Z, kızı oluşumu uğruna Los Angeles'a taşındı

Tüm iyi

Sıradan anne-babalar gibi Beyonce ve Jay Z de hazırHepsi onun prenses uğruna - 4 yaşındaki güzelliği Blue Ivy. İstenmeyen oyuncakları pahalı giysileri kısıtlamıyor ve satın alıyorlar, seyahatini, eğlence ve tatlılarını inkar etmiyorlar.

Yoğun programlara rağmen rapçi ya da şarkıcıŞahsen kızları anaokulundan alıp alıyorlar, öğretmenlerle günün kırıntıları tarafından nasıl gittiğini ve ebeveyn toplantılarını kaçırmadıklarını belirtiyorlar.

Mavi Ivy ve Beyonce

Mavi Ivy ve Beyonce

Mavi Ivy ve Jay Zee

Mavi Ivy ve Jay Zee

İyi Öğrenmenin Önemi

Her yıl Mavi Ivy büyür ve ünlüAnnem onun için eğitim düşünüyordu. İyi bir arkadaşı Gwyneth Paltrow ile sohbet ettikten sonra, oğlu ve kızı büyüdü; bebeği için bir okula karar verdi. Kız, Los Angeles'taki "Blue Ivy" adlı özel bir eğitim kurumunda eğitim görecek.

Seçkin bir okulda eğitim masrafı şu şekildedir:Yılda on dokuz bin dolar. Burada, Blue Ivy, gelişim özelliklerini göz önüne alarak öğretim için bireysel bir yaklaşım sağlayacak, Beyoncé'nin gizli yeteneklerini açığa çıkarmaya çalışacaktır.

Gwyneth Paltrow ve Beyonce yakın arkadaşlardır.

Gwyneth Paltrow ve Beyonce yakın arkadaşlarıdır (2011'de Grammy Ödülleri'nde resimlenmiştir)

Şarkıcı zaten kocasıyla hareket etme ihtimalini ve gerekliliğini tartıştı. Jay Z, çantalarını paketleyebileceğini söyleyerek hemfikir oldu.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Eşler, modern dairelerini New York'ta çatı katı stili ile satmayı planlamazken ekleyeceğiz, sonuçta bilinmiyor, hayat dönüşecektir.

Mavi Ivy Carter

Mavi Ivy Carter

Mavi Ivy Carter