Beyonce düşünceyle: siyaset veya müzik?

Aktif vatandaşlık Beyonce ve kocasıJay Zee uzun zamandır biliniyor, ancak kimse müzikal ve yaratıcı hırsların onları tatmin etmesini engelleyeceğini beklemiyordu. Çift, sayısız hayırseverlik ve sosyal projelere katılıyor, eski ABD başkanı ailesiyle yakından arkadaş ve şimdi Amerikan gazeteleri hakkındaki bilgilere göre siyasi bir kariyeri yansıttı.

Beyonce, performans sonrası kocasıyla

Beyonce seçim için hazır mı?

Daha önce, Batı medyası seçeneği düşünmüştüSiyasi kuruluşta yeni bir figürün ortaya çıkışı, ancak Jay Zee ve inanılmaz hırslarına güveniyorlardı. Geçen gün çevrimiçi tabloid MediaTakeOut kesinlikle karşıt görüş belirtti: Aile Beyonce ve kusursuz itibarıyla bahis oynuyor. Gazetecilere göre, şarkıcının ekibindeki çalışanlara siyasi danışmanlar çağrılıyor ve seçim programının stratejisi geliştiriliyor. Gazeteci, şarkıcının 2018'de adaylığını Los Angeles'ın ölçüsü olarak aday göstermeyi planladığını iddia etti.

Michelle Obama ve Beyonce

Michelle Obama ve Beyoncé arkadaşlar ve hayır projelerine katılmak

Beyonce aktif sosyal projelerde yer alıyor

Beyonce birçok insani yardım fonunda gönüllüdür

Siyasal hırslar Beyonce - fiction tabloid MediaTakeOut!

Beyonce'nin politik hırslarından haberlerhayranlar arasında değil, gösteri dünyasında da çok soru. Bu nedenle, resmi temsilcileri söylentilerini reddetmek ve şarkıcının müzik kariyerini bitirmek istemediğinden emin olmak için koştular.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Beyoncé, müzik kariyerinden ayrılmayı planlamıyor

Amerikan tarihinde çeşitli örnekler var,İş adamları devletin siyasi seçkinlerinin bir parçası haline geldiğinde, Beyoncé veya kocası Jay Z'nin siyasette kendini ispatlama olasılığı oldukça yüksektir.

Star eşleri eski ABD başkanının ailesi ile arkadaş

Star eşleri eski ABD başkanının ailesi ile arkadaş