Gebe Pembe yıldız çıplak

Saklanmayı başaran Cheerful Pink,Piercing paparazzi'nin hamileliğini ve hayranlarına uzun vadede olmasını söylemek abonelerin kişisel fotoğraflarıyla paylaşmaya devam ediyor. Instagram'daki oyuncunun sayfasında çıplak durduğu yeni bir fotoğraf ortaya çıktı.

Beklenmedik bilgiler

37 yaşındaki Pembe'nin ilginç durumu üzerineKasım ayında beklenmedik bir şekilde biliniyor. Batı yayınlarının içerdekileri bu haberi kaçırdığını itiraf ediyor. Şarkıcı, ikinci gebeliği hakkında, büyük kızı olan 5 yaşındaki Willow'la güzel bir fotoğraf yayınlayarak, sarhoş olan karnına sarılıp kucaklayan, anlattı. Yıldız figüründeki değişiklikler o kadar açıktır ki onları fark etmemek çok zor.

Kasım ayında Pink kendisi bir bebek beklediğini açıkladı.

Kasım ayında Pink kendisi bir bebek beklediğini açıkladı.

Şarkıcı Pembe

Cesur anlık

Birkaç saat önce Instagram'da Pembe'nin hesabındaÇerçeveye dokunarak görünüyordu. Çıplak şarkıcı yere oturur, göğsünü elleri ile örter ve kızının annesinin karnı arkasından sarılır. Geleceğin mumyasının boynuna, muazzam kolyeler asar ve Willow'un elleri parlak bileziklerle süslenir. Açıklamalarda, Pink kısaca yazdı:

"Yuvada"

Pregnant Pink çıplak bir fotoğraf paylaştı

Pregnant Pink çıplak bir fotoğraf paylaştı

sürpriz

Geçen hafta, 41 yaşındaki Pink'in kocası Carey Hart, People dergisine, doğumuna kadar bebeklerinin cinsiyetini açıklamayacaklarını söyledi. Bu arada, Willow'la birlikte.

Motogonschik, oğluyla ilgili hayalleri kurduğunu ekledi, çünkü küçük bir prenses zaten var. Carey, dürüstçe aynı seks çocukları arasındaki olası rekabetten korktuğunu itiraf etti.

Cary Hart, Pembe ve 5 yaşındaki Willow

Cary Hart, Pembe ve 5 yaşındaki Willow

ayrıca bkz
  • Pembe ve kocası Carey Hart ve çocuklar Manhattan'da yürüyüşe çıktı
  • Şarkıcı Pembe, uzun zamandır beklenen konserini neredeyse yırtıp, asansöre kızı ile birlikte sıkıştı.
  • Daughters Pink, şarkıcının ortaya çıkışı için bazen utanıyor!

2001'den beri Pink ve Carey Hart'ı birlikte ekleyin. 2006'da sevenler ilişkilerini yasallaştırdı. Ona seçtiği şarkıyı teklif eden şarkıcının önemli olduğu dikkati çekti.

Pink ve kocası Carey Hart 2001'den bu yana birlikte

Pink ve kocası Carey Hart 2001'den bu yana birlikte

Muhabirler bu hafta Beverly Hills'de Pembe'yi ele geçirdi

Bu hafta Beverly Hills'de pembe