Lady Gaga'nın cesedinde yeni bir dövme çıktı!

Lady Gaga hayranlarını gösterdieldeki yeni bir süsleme, küçük farenin üstünde bacaklarda bir iğne bulunan Haus yazıtında göründü. Şarkıcı, alışılmadık dövmelerini kızkardeşi Natalie Germanotta'ya ve değişmeyen stilist ve tasarımcı Haus of Gaga'ya adadı. Çılgın fantezileri sayesinde, Lady Gaga kendine has bir tarz kazandı! Ünlü "et kıyafeti" ve aksesuarları - parlak bir "hüner" ekibi Haus'dur.

Ünlü Et Giysileri

Ünlü Et Giysileri

İlk yaklaşık 20 dövme biri abone tarafından kabul edildiSnapchat uygulaması vasıtasıyla Instagram'daki şarkıcı. Şarkıcı tarafından açıklandığı üzere, olağandışı bir çizim tesadüfen seçilmedi ve çok sembolikti. İşkenceli bir fare imgesine gelince, şarkıcı kızkardeşine olan sevgisini ve dikiş için olan hobisini gösterdi ve bir iğne ipliği olan iplik Nat adına eklendi. "Tuhaf" motifin üstünde Haus yazısı bulunmaktadır. Lady Gaga onun hareketini nasıl yorumluyor?

Ailemde hep çılgın denirdi ve Natalie - dikişe takıntılı bir fare.

Sanatçı, Lady Gage'i 20'nci dövmesi ile dolduruyor - Haus kitabesi

Sanatçı, Lady Gage'i 20'nci dövmesi ile dolduruyor - Haus kitabesi

Şaşırtıcı bir şekilde ama Lady'nin deneylerine açıkGaga her zaman açık çizgilerini ceset üzerinde göstermez. Duchess Camille ve Prens Charles ile yakın tarihli bir toplantıda, kız dövmelerini cilt için özel bir boya tabakası altında sakladı. Böyle bir hareketin nedeni ne idi, ancak şarkıcının temiz ve derisindeki cildine sahip fotoğraflar tüm çevrimiçi yayınlarda göründü.

Prens Charles ve Düşes Camilla'yla bir toplantıda Lady Gaga

Prens Charles ve Düşes Camilla'yla bir toplantıda Lady Gaga

ayrıca bkz
  • Lady Gaga, ajan Christian Karino ile evlenecek.
  • müzikal "Bir Star Is Born" filme sonu onuruna bir partide Irina Shayk ve Bredli Kuper
  • Lady Gaga kendini utanç verici buldu: şarkıcı yalın bir leopar elbise giymişti!

Şarkıcının vücudundaki yirmi dövmenin her biriyakın arkadaşlar, aileler ve hayatta önemli olaylar için çalışıyor. Şarkıcının yaratıcı hayatında, vücudunuzu yeni, olağandışı bir dövme ile pekiştirmenin pek çok nedeni olacağını umuyoruz.

Lady Gaga

Omuz ve sırt üstü Lady Gaga dövmeleri