Pembe ikinci kez bir anne oldu

Pink ve kocası Carey Hart - 2016'da ebeveyn haline gelen başka bir yıldız çift. Eş, önümüzdeki yıla kadar beklemek istemedi ve 26 Aralık'ta doğdu.

Bir tane daha

Şimdi iki çocuğun 37 yaşındaki Pembe anne! Ailenin şarkıcı ve 41 yaşındaki binici-motosikletçileri için yapılan yenileme Pazartesi günü oldu. Zaten Willow'un 5 yaşındaki kızı yetiştiren sevgililerin, Jameson Moon adında bir oğlu vardı.

Performer Pembe ve Cary Hart

Pembe ve Cary Hart

Mutlu anne ve içerik babası

Pembe böyle neşeli bir olayı gizlemediHayranlardan. Çarşamba günü Instagram'da iki dokunaklı resim çıktı. Birinde kollarında yeni doğan var ve uykusunda gülümseyerek uyuyan küçük kıza aşık görünüyor. Fotoğrafın kısa bir başlığı okuyor:

"Jameson Moon Hart 12.26.16".

Yeni doğan oğlu ile pembe

Yeni doğan oğlu ile pembe

Başka bir resimde, oğlan babasıyla birlikte kalıyor. Carey, bir koltuğa otururken mirasçığını oynuyor. Piyade şu yorumları yazdı:

"Babamı seviyorum"

Cary Hart, varisi ile

Cary Hart, varisi ile

ayrıca bkz
  • Pembe ve kocası Carey Hart ve çocuklar Manhattan'da yürüyüşe çıktı
  • Şarkıcı Pembe, uzun zamandır beklenen konserini neredeyse yırtıp, asansöre kızı ile birlikte sıkıştı.
  • Daughters Pink, şarkıcının ortaya çıkışı için bazen utanıyor!

Hatırlayın, Pembe ailenin yakında ilavesi veOn yıl önce Kosta Rika'da evlenen Carey Hart, Kasım ayında tanıtıldı. Şarkıcının kendisi bunu bildirdi ve kızı Willow'un ağır gebe karnına sarılıp bıraktığı bir fotoğraf gösteriyordu.

5 yaşındaki kızı Willow'la pembe

5 yaşındaki kızı Willow'la pembe

Eşler onları bir araya getiren çocukların olduğunu gizlemiyorlar. On beş yıl süren ilişkiler için birkaç kez ayrıldılar ve bir araya geldi ancak kızın ortaya çıkmasından sonra skandallar geçmişte kaldı. Oğlunun doğumunun Pink ve Carey'yi daha da güçlendirmesini umuyoruz.

Pembe ve Carey Hart kızı ile birlikte

Pembe ve Carey Hart kızı ile birlikte

Söğüt ve baba

Söğüt ve baba