Beckhams'ın hayatından günler: Victoria, Paris'e uçtu ve David kızını kesti

Victoria'nın hayatında David Beckham başlarZor bir zaman. Moda tasarımcısı İngiltere'yi terk edip kısa süre sonra Paris'te gerçekleşecek olan Haute Couture Haftasına hazırlanmak için Fransa'nın başkentine gitti. Ailenin gerçek babası David, çocuklara bakmak için kaldı.

David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham

Victoria kıyafetlerde güzel bir kombinasyonla vuruldu

Son zamanlarda Anna Wintour Victoria adındaBeckham vaat eden genç bir moda tasarımcısı ve buna katılmak imkansız. Her zaman, yeni koleksiyonlar sunarken veya halka görünürken, yeni bir yol açar. Paris'e varış da bir istisna değildi ve Victoria giysilerde yeni bir moda renk kombinasyonu gösterdi. Beckham, Paris sokaklarında yeni ilkbahar-yaz koleksiyonundan portakal renkli pantolonlarla çıktı. Görüntüyü, mavi renkte klasik monte edilmiş bir gömlekle tamamladı. Aksesuarlar hakkında konuşursak, topluluk tasarımcısı kahverengi güneş gözlüğü ve aynı renkteki küçük bir çanta aldı. Victoria imgesinin asıl özelliği maksimalizmdi. Pantolonlarındaki "büyük" giysilerinde tekrar görülür. Birçok hayranın farkına varıldığı gibi, topluluğun alt kısmı kemerinde sadece geniş değildi, ama çok uzun sürdü, ancak bu Beckham hiç uğraşmadı.

Paris'teki Victoria Beckham

Paris'teki Victoria Beckham

Birçok hayran, kıyafetlerdeki renk kombinasyonundan çok memnundu

Turuncu renkte geniş pantolonlar - önümüzdeki baharın eğilimi

Turuncu renkte geniş pantolonlar - önümüzdeki baharın eğilimi

Victoria, "büyük" kıyafetler giyilmesini öneriyor

Victoria, "büyük" kıyafetler giyilmesini öneriyor

Beckham çok kıyafet içinde kadınsı görünüyordu

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

David kızının saçlarını kesti

Victoria işle uğraşırken, kocasıÇocukların yetiştirilmesinde tamamen emilir. Ve bu yalnızca boş zamanlarına, günün rejimine ve çalışma gününe uymasıyla değil, aynı zamanda kızının arzularına girmek zorunda kaldığı için de yansıtılıyor. Oldukça uzun bir süre, Harper'ten saçlarını kesmesini isteyen Harper, ancak David mümkün olan her şekilde direndi. Görünüşe göre, kız onu ikna edebildi ve çift kuaföre gitti. Saç kesiminin "hareketi" nün o kadar korkunç olmadığını anlamak için Beckham komik bir fotoğraf yaptı ve onu pırıltılı bir suratla dekore etti. Bu resimler, David'in "En İyi Baba", "Sevimli" vb. Olarak adlandırıldığı Internet üzerinde olumlu tepkiler buldu.

Instagram'dan Fotoğraf David Beckham

Instagram'dan Fotoğraf David Beckham

Harper Beckham

Harper Beckham