David Beckham Londra'daki yaşlı bir kadına ilk yardım verdi

David Beckham, bir başkasının talihsizliğine olan kayıtsızlığını ve sıradan insanlara ve bilmediği insanlara olan ilgisini bir kez daha ortaya koydu. Eski futbolcu bilinç kaybı yaşayan bir kadına yardım etti.

Gerçek bir beyefendi

20 Şubat David Beckham akşam akşama saatinde araba kullanıyorduEğitim için. Atlet, Londra'nın batısındaki Kensington bölgesinde konaklamaktan zorlukla uzaklaşmayı başardı; yaşlı bir hanımı görerek yaya geçidine başladı. Hastalandı ve kendi başına kalkamadı.

David, birçok diğer sürücüler gibiolanlara tanık olurdu, ama atlet hızlı bir şekilde arabayı park etti ve kurtarma için acele etti. Diğer geçenlerle birlikte, düşenleri topladı, su verdikten sonra ambulans çağırdı. Beckham, doktorların gelmesini bekledi ve yalnızca yaşlı bir kadının sakin bir kalbe sahip bir ambulans arabasına yüklenmesini sağladı ve işine devam etti.

David Beckham

David Beckham düşen kadına yardım etmek için durdu

Mütevazi kahraman

David olayına, olanları gören seyirciler anlattı. Milyonlarca banka hesabı ve bir şöhretin statüsü, futbol yıldızının soylu ve aynı zamanda mütevazı bir kişiliğinden vazgeçmesini engellemez.

David Beckham

David Beckham

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Hatırlayın, geçen sene Şubat ayında Beckham yardım ettiBir ambulans doktoru ve hastası. Yardım görevlisi ve adam dondu, bir grup doktor bekliyordu. Davut onlara sıcak çay verdi ve onları olumlu ve dikkatli bir şekilde ısıtıyordu. Sonra ünlünün hareketi "Beckham gibi yapın" adlı bir flaş çağı başlattı. Acaba yıldızın hayranları bu sefer nasıl tepki verecek?

David Beckham

David Beckham ve ambulans doktoru