Dzhennifer Lopes hayatı için özel fan korkuyor

Jennifer Lopez, onu takip eden bir stalker davasında mahkeme kararı ile üzülürken uyku ve iştah kaybetti. Aktris sadece kendisi için değil, çocuklarının güvenliği için endişe duyuyor.

Tuhaf fan

Geçtiğimiz yaz, 47 yaşındaki Jennifer Lopezyıldız için duygularla doluydu yaşlı bir erkek arkadaşı, ortaya çıktı. İlk başta, 64 yaşındaki Tim McLanahan hediye mektubunu, hediyeli parselleri gönderdi, her gün sahne arkasını izledi ve Las Vegas'tan Los Angeles'a gittiğinde güzellik arabasını bile kovaladı. Ardından ateşli beyefendi, yüz yüze görüşmek istedi ve Lopez'in evinin avlusuna gidip polis tarafından tutuklandı.

Dzhennifer Lopes

Dzhennifer Lopes

Olaydan sonra adam çöktü, ama kelimenin tam anlamıylaYılbaşı tatili öncesinde, şarkıcının romanıyla ilgili haberlerden hoşlanmadığı ve Drake'in yaşlıyı ele geçirdiği ve Jay Lo'nun incitmeyi düşünmediği halde çiçeklerini hızlı bir iyileşme isteği ile gönderdiği öne sürüldü.

Jennifer Lopez ve Drake

Jennifer Lopez ve Drake

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Kısıtlama emri

Bu sefer Jennifer hoşgörmedi ve döndü.Mahkeme, McLanahan'ın kendisine ve yakınlarına 100 metreye yaklaşan yakınlarına temas etmesini ve onlarla yakınlaşmasını yasaklamanın bir isteği ile dava açtı. Hakim, Lopez'in talebine rağmen, belgenin uzamamış olduğu, geçerliliği süresi dün sona eren geçici bir emir yazdı.

Avukatların aldığı yorumlardaSanatçı, mahkemenin duruşma emri çıkarması için yasal bir sebep bulamadığı söyleniyor. Ünlü avukatlar sorunu çözmeye çalışırken, ikizleri Max ve Emma'yı evden çıkarmaktan korkuyor.

Jay Lo ve çocukları

Jay Lo ve çocukları