eşlerin sevgi dokunmak beyanı Beckham internet kullanıcılarının vurdu

Herkesin Günü'nde herkesi şaşırtmaz mı?Aşıklar? Muhtemelen, samimi aşk sözleri. Bu harika gelenekten yıldızlar gitmedi, ikinci yarısına gerçek romantik tanımalar yaptı. Bununla birlikte, tüm internet kullanıcılarının çoğu ünlü İngiliz aile Beckham tarafından vuruldu.

Beckham ailesi

Beckham ailesi

Davut ve çocukların itiraflarına dokunmak

Victoria'nın çok sıkı programına rağmen, ve oNew York'ta yeni koleksiyonunu sergilemek için hazırlık yapmakla meşgul olan aile, kısa süre içinde çalışma programını "çekerek" onu şaşırtmayı başardı. Dün David, sosyal ağdaki kişisel bir sayfada, karısını öpüşen arşivden dokunaklı bir resim yayınladı. Eski futbolcu onun altında şu kelimeleri yazdı:

"Mutlu Sevgililer Günü, değerli eşim!" Sahip olduğumuz mutlu anlar için size minnettarım. Ve üç erkek ve bir kız için sana teşekkür etmek istiyorum. Onlar da senin gibi, çok güzeldir! "

Instagram'dan Fotoğraf David Beckham

Instagram'dan Fotoğraf David Beckham

Bundan sonra, resimler ağdaKızı Harper, bu muhteşem tatilinde annesini tebrik etti. İlk fotoğrafta, 5 yaşındaki bir kız kendisi yaptığı kartpostalın kapağını mühürledi. Üzerinde parlak renkli kurdelelerle bağlanmış, çok renkli kalpli bir buketin üzerine siyah karton yapıldı. Aynı kartta şu kelimeler yazılmıştır:

"Ben, anne, sana tapıyorum. Mutlu Sevgililer Günü! Gerçekten Sevgilim olmanı istiyorum. Katılıyor musun Aşkla, Harper. "

Harper'tan Victoria Kartpostal

Harper'tan Victoria Kartpostal

Bu sözler kartpostalda yazılmıştı

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Victoria, tebriklerini yanıtladı

Moda tasarımcısının yapamayacağı bu sevimli resimlere cevap vermeyin ve hemen onun sosyal paylaşım sayfasında böyle bir yazı içeriği yayınlandı:

"Sevgili ve sevgili! Sen tatilinle! Harper, elbette annen senin Sevgilin olacak! "

Bu arada, Victoria modanın dünyasını fethederken, DavidBütün çocuklara baktı. Yalnızca çalışmalarını ve farklı gruplara yaptığı ziyaretleri kontrol etmekle kalmaz aynı zamanda ailenin birlikte olabildiğince sık olmasını sağlamaya çalışır. Bu yıl tüm sevenler Günü'nde, eski futbolcu çocukları New York'ta annesine getirdi. Ve Victoria şovlarla uğraşırken, David çocuklarla müzelere ve eğlence merkezlerine gider.

David Beckham çocuklarla

David Beckham çocuklarla

Victoria Beckham, New York'ta

Victoria Beckham, New York'ta

David çocukları New York'a getirdi

David ve çocukları New York'taki müzeyi ziyaret etti

David ve çocukları New York'taki müzeyi ziyaret etti