Beyonce evi terk etmeye hazırlanıyor

Kalp ikizleri giyer Beyonce, çocukları olmayan bir hastane ortamında ve Los Angeles'ta kendi Dzhey Zi evinde yakın arkadaş çevresinin doğacak karar verdi.

Daha az stres

Beyonce korku ile hatırlıyor PapazKanca ya da dolandırıcı tarafından, ilk kızı bebeğin ilk fotoğrafını yapmak için doğduğu New York kliniğine girmeye çalıştı. Unutmayın, yıldız annenin uğruna, bütün kat ayrılmıştı ve personel açıklama belgelerini imzalamamıştı. Jay Zee, her bakımdan hamile eşiyle ilgilenmekte ve onun rahatlığı ve güvenliği için her şeyi yapmaya hazırdır.

Şarkıcı kocasını ikna etmeyi başardı.Ve içerdeki üçüncü bebek evde doğum yapacaklarını söyledi. Yakın gelecekte, çiftin Los Angeles konağının odalardan birisi gerekli ekipmanlarla modern bir rodzal haline getirilecek. Yıldızın doğuşu nitelikli doktorlar tarafından alınacak ve en iyi neonatologlar çocuklarla ilgilenecekler.

Geçen gün paparazziler, Beverly Hills'teki hamile Beyonce'yi ele geçirdi

Geçen gün paparazziler, Beverly Hills'teki hamile Beyonce'yi ele geçirdi

Evde kalma

Bu arada, 35 yaşındaki Beyoncé güzeldir.Dört duvarın içinde oturuyor ve hissetmiyor. Hafta sonu, sanatçı, kocası 47 yaşındaki Jay Zee ve 5 yaşındaki mirasçıları Blue Ivey ile birlikte New Orleans'taki bir basketbol maçında görüldü. Yıldız ailesi, NBA All-Star Maçı'nın savaşını izlemek için stantlara oturdu.

Beyonce, Jay Zee ve kızları Blue Ivy

Beyonce, Jay Zee ve kızları Blue Ivy New Orleans'daki NBA All-Star Oyununda

Fotoğraf Beyonce, Jay Zee ve kızı Blue Ivy üzerinde

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Anne ve kızı bir çıkış için şık kıyafetler seçti. Beyonce'de 15 bin dolarlık kot pantolon ve Gucci'den bir kimono vardı. Resim yüksek topuklu sandaletler ve bir fan ile tamamlandı.

Yakından izleyen Mavi Ivy.mahkemede peripetias, güzel annesinin arkasında durmadı. Bebek, Gucci'nin ruffles ve ruffles ile parlak bir yeşil elbise giyiyordu ve bu da ailesine 1.800 $ maliyeti verdi.

Beyoncé

Beyoncé

Beyonce ve Blue Ivy

Beyonce ve Blue Ivy

Şarkıcı Beyonce