Viktoriya Bekhem o Anneler Günü kutlandı nasıl anlattı

Bugün, İngiltere sakinleri Günü kutluyorannesi. Bu tatilin Britanya'nın en ünlü ailelerinden birinde nasıl yapıldığına değinen Beckham, İnternet aracılığıyla biliniyordu. David ve çocuklar Victoria'yı bu muhteşem gününde tebrik ederek güzel tebrikler yazdı.

Victoria ve David Beckham çocuklarla

Victoria ve David Beckham çocuklarla

Kocası ve çocuklarından selamlar

Muhtemelen, ailenin hayatını takip edenlerBeckhams Victoria ve David'in dört çocuğunun olduğunu biliyorlar. Ancak anneyi Anneler Günü'nde kutlamak için acele etmediler, kocası. Instagram'daki David sayfasında şu kelimeleri yazdı:

"Dünyadaki en şaşırtıcı kadınAnneler Günü'nde tebrik eden harika oğulları ve güzel Harper bebeğini bana verdi. Tutkulu bir tutku, çılgın bir sürüş, yüksek bir zeka ve çocuklar için ürkütücü bir aşk içebilen Victoria tarafından şaşkınlığa düşmüyorum. Başka nerede bulabilirim? Sevgilim, hayatımızda olduğun için teşekkürler. Bu, kaderin verdiği en harika hediye. "

David, Anneler Günü'nde Victoria'yı tebrik etti

David, Anneler Günü'nde Victoria'yı tebrik etti

Victoria, kocasından tebrik eğlenmeye vakti sonra, en büyük oğlu Brooklyn çevrimiçi çıktı. Genç adam sosyal ağdaki sayfasında şu kelimeleri yazdı:

"Seni çok seviyorum. Bu, aya ve arkaya olan uzaklık ile mukayese edilebilir. Mutlu Anneler Günü! ".

Brooklyn ve Victoria Beckham

Brooklyn ve Victoria Beckham

Ancak Beckham ailesinin en küçük üyesi -Harper, interneti kullanmamakla birlikte yapamıyor, ancak kız asla uzak durmaz ve her zaman aile kutlamalarına katılır. Bu sefer Harper yine yaratıcı doğasını gösterdi. Annesi için bir kız bir kartpostal hazırlayıp şu sözlerle imzaladı:

"Sevgili anne, annenizin gününde tebrik ederim! Bu kartpostal özellikle senin için. Sen en iyisisin! Aşkla, Harper. "

Harper'ten Instagram Victoria adlı hediye: Victoria Beckham

Harper'ten Instagram Victoria adlı hediye: Victoria Beckham

Ağdaki böyle dokunaklı tebriklerden sonra Victoria kendisi ortaya çıktı. Tasarımcı, sayfasında Instagram'da aşağıdaki kelimeleri yazdı:

"Bugün çok sevgi var. Bu inanılmaz derecede güzel bir his. En iyi arkadaşımdan bir kartpostal çok güzel. Sensiz nasıl yaşayacağımı bilmiyorum. Madly hepsini seviyorum. "

Victoria tebrik etmek için herkese teşekkür etti

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Victoria, annesini unutmadı.

Bayan Beckham'ın 4 kere kendisi olmasına rağmenanne, moda tasarımcısı annesi Jacqueline Adams'ı unutmadı. Eski şarkıcısıyla ortak bir fotoğraf, sosyal ağlardan birinde hayranlarıyla paylaştı. Fotoğraf Jacqueline'a sarılan Victoria'yı gösterdi. Resim altında moda tasarımcısı aşağıdaki içeriğe sahip bir mesaj yazdı:

"Anneler Günü'nü butiklerimde kutluyoruz. Anneme yakın olmak büyük bir mutluluk! "Dedi.

Victoria, annesiyle birlikte

Victoria, annesiyle birlikte