Brooklyn Beckham ilk dövmeyi yaptı: "O babası gibi!"

Ünlülerin oğlu 18 yaşındaki Brooklyn BeckhamAbonelerinizden Instagram ilginç bir görüntü paylaşıldı modacı Victoria ve eski futbolcu David Beckham,. Üzerinde, Brooklyn ilk dövmesini yapar. işin yazarı Mark Mahoney, Devida Bekhema dostum oldu.

Brooklyn Beckham ilk dövmesini yapıyor

Brooklyn Beckham ilk dövmesini yapıyor

Brooklyn dövmesine yorum yaptı

Victoria ve David'in en büyük oğlu istiyorUzun süre bilinen bir dövme yapın. 15 yaşındayken arkadaşlarına, babasına benzemek için vücudunu farklı çizimlerle süslemeyi hayal ettiğini söyledi. Brooklyn ve David'in dövme sevgisine olan büyük arzusuna rağmen, adamın 18. doğum gününe kadar beklemek kararı aldı. Ve dün Brooklyn'in internette yayınladığı resimlere bakarsak, dövme zamanının geldiği anlaşıldı.

Dövmenin yazarı Mark Mahoney'di

Dövmenin yazarı Mark Mahoney'di

Brooklyn ilk dövmesi gibiBir Hintli çizim. Babasına benzer bir dövme de gösterilmektedir. Hintli adamın başı sağ elini doldurmaya karar verirken, David de kaburgaların sol tarafında benzer bir model sergileyebilir. Mahony'nin çalışmaları bittikten sonra Brooklyn şu sözleri söyledi:

"O babası gibi! Teşekkür ederim, Mark. "

Brooklyn, Hindistan'ın başını doldurdu

Elbette, dövme salonundaki resimler,18 yaşındaki Beckham'ın hayranları eşi benzeri görülmemiş karışıklıklar. İnternet'te bulabileceğiniz bazı yorumlar: "Harika. Böyle dövmene sevindim. Tatuaches olan çocuklar seviyorum. Dövmeler yapmak da hoşuma gidiyor! "," Güzel ve şık. Umarım siz, Brooklyn, bundan vazgeçmeyeceksiniz! "," Dövmenizi beğendim. Bence çok yakında meşhur babanızın sayılarına göre dolaşın "vb.

David Mark'ın çalışmalarını denetler

David Beckham için de benzer bir dövme var

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

David'in dövmeleri aileye ithaf edilmiştir.

Brooklyn yine de yetişmeye karar verirseBabasının dövme sayısı, o zaman sıkı çalışmak zorunda kalacaktır. En büyük Beckham'ın cesedi birçok yerli çizimi ile süslenmiştir ve çoğu aile için ayrılmıştır. Basın, Victoria şerefine doldurulan 3 iğnenin farkındadır. Küçük parmağın üzerinde "99" - 1999'da düzenlenen düğün çiftinin tarihi. İkincisi, ön kolda bulunan Victoria portresi. Adı da dövmeler arasında görünüyor. David sağ elini süsledi.

David'in çok dövmesi var

David'in çok dövmesi var

Küçük parmak üzerinde dövme "99"

Victoria'nın yanı sıra eski futbolcunun cesedi üzerinde de bulunabilirÇizimler ve yazıtlar çocuklara yöneliktir. Arkanın tabanında "Brooklyn" ismi yazılmıştır. Arkanın ortasında "Cruise", boyutta etkileyici olan haçlı altında. Arkasından boynuna "Romeo" yazılır. Harper eski futbolcunun tek kızı "Romeo" isminin yanında oynamıştır. Buna ek olarak, kız Beckham da "Sweet Lady" kelimeleri ile başka bir dövme adamış, aynı zamanda boyun üzerinde bulunmaktadır.

David'in kızına ithaf ettiği dövmeler

David'in kızına ithaf ettiği dövmeler

Oğullara ithaf edilen dövmeler

Oğullara ithaf edilen dövmeler