Dzhennifer Lopes annesine Aleksa Rodrigesa tanıtıldı

Ne olursa olsun içerdekilerin Jennifer anlattıLopez planlarını geniş kapsamlı onun yeni erkek arkadaşı Aleksa Rodrigesa ile ilgili olarak inşa ediyor. aktris annesi Guadalupe Rodriguez beyzbol tanıtan, kendiniz için çok önemli bir adım atmıştır.

yürüyüş üçlü

konuşma aksine o Dzhennifer Lopesgenellikle Yeni sevgilisiyle Aleksom Rodrigesom ile aşıklar buluşmaya devam kavga olduğu. Pazar günü, paparazzi New York sokaklarında tatlı bir çift yakalandı. Rodriguez - güvercin Grubu, bu arada, in-law onun potansiyeli ile aynı soyadı şarkıcının annesi Guadalupe oldu.

Jennifer ve Alex el ele mutluluk ve mutlu görünüyordu. gülümseme kelimeler olmadan bu onların ilişkinin şeker buketny dönemini zevk gerçekleşmiştir, yüzlerini bırakmadı.

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

Aşıklar Aleks Rodriges ve Dzhennifer Lopes

Tatlı çift Aleks Rodriges ve Dzhennifer Lopes

onay anne

görülebilen samimi bir ortamda görefotoğraf, beau kızı Bayan Rodriguez sevdim. Ergenlik yılında Dzhey Lo sıklıkla dansçı-kız ciddi bir eğitim var olmak istedim annesi ile çatışma çıktı. her annenin çocuğunu mutluluk ister gibi Şimdi geride çatışmalar, Guadeloupe, onun yetenekli bir kızın gurur ve.

New York'ta Guadalupe Rodriguez, Aleks Rodriges ve Dzhennifer Lopes

New York'ta Guadalupe Rodriguez, Aleks Rodriges ve Dzhennifer Lopes

Guadalupe Rodriguez ve sevgi Aleks Rodriges ve Dzhennifer Lopes

Aleks Rodriges ve Dzhennifer Lopes ve annesi

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Dürüst ve açıkça

Jennifer çok uzun zaman önce Alex'i bilir, neden yokbu onun kalbini kırmak olacağını korkmayın, şarkıcı arkadaşı söyledi. O Karısına sadakatsiz örnek bir aile babası, olmadığını biliyordu, fakat bunun kuvveti altında yatak Keyt Hadson, Madonna, Cameron Diaz olmuştur ve sadece sporcu seven zaferlerden listesine eklemek olmasaydı müzmin philanderer, boyun eğdirmek için inanmaktadır.