Kızı Dzhey Lo ve Aleksa Rodrigesa kardeşler gibi bakmak

Jennifer Lopez abone ile paylaştıİki kız çocuğu üzerinde rastlanan fotoğraf, o kadar benzer ki, kızkardeş olabilirler. Onların 9 yaşındaki kızı Emma ve 12 yaşındaki Alex Rodriguez Natasha kızıydı.

Yedi kilometre adımlarında

Jennifer Lopez ve Alex Rodriguezbir buçuk ayda bir toplanarak ilişkilerin gelişiminde rekor kırmaya karar verdi. Şarkıcı ve beyzbol oyuncusu herhangi bir dakikayı birlikte geçirir ve aktif olarak birbirleriyle tanışırlar. Geçen gün, sevgililer çok başarılı olan kızlarını tanıttılar.

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

Jennifer Alex'i annesine tanıttı

Jennifer Alex'i annesine tanıttı

Iki damla su gibi

Lopez hesabında, Instagram taze görünüyorduGörünüşü çok benzer iki kız fotoğrafı. En küçüğünün kimliğiyle olsaydı, şarkıcının hayranları herhangi bir sorun yaşamazdı - o da kızı Emma'ydı, o da yaşlıyla oynamalıydı.

Kızları Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez

Kızları Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez

Başlangıçta, herkes bunun bir çeşitYıldız ailesinin akrabası Lopez, çünkü fotoğrafdaki kızlar (yaşı hafif düzelterek) aynı ebeveynlerin çocukları gibi benzer. Jay Law'un hayranları, Emma'yı tutan ikinci kıza, eski eşi Cynthia Skertis'in verdiği Jennifer Alex Rodriguez'in sevgilisi Natasha'nın kızı olduğunu öğrendiğinde şok geçirdi.

İkizler Lopez Emma ve Max

İkizler Lopez Emma ve Max

Alex Rodriguez, kızları Natasha ve Ella'yla

Alex Rodriguez, kızları Natasha ve Ella'yla

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Ekle, geçen hafta sonu genişletilmiş aileJay Yasası'nın kompozisyonunda Alex Rodriguez ve çocukları Emma, ​​Max, Natasha ve Ella Dominik Cumhuriyeti'nde bir araya gelerek burada mutlu bir Paskalya kutladılar. Eski kocası Jennifer ve Alex ile iyi geçinen ikizleri Mark Anthony'nin babası dostça bir şirketi ziyaret etti.

Dominik Cumhuriyeti'ndeki Aşıklar

Dominik Cumhuriyeti'ndeki Aşıklar