Beyonce ve Dzhey Zi 120 milyon $ için kurşun geçirmez pencereler ile bir ev satın

Beyonce ve Jay Zee doğum günündeHaziran ayında doğması gereken ikizler, daha geniş bir konuta taşınmak istedi. Çift, onları cezbeden malikane için 120 milyon dolar ödemeye razı.

Konut sorunu

Beyonce ve Jay Z, şu anda New York'ta yaşıyor ve çocuklarının doğumundan sonra Los Angeles'a taşınmayı planladıktan sonra gelecekteki çocukları için bir oda oluşturmuş durumda.

Beyonce ve Jay Zee

Beyonce ve Jay Zee

Çift birkaç ayını bir ev arıyor geçirdi.Onları severdi. Şarkıcı evin tasarımını en çok endişelendirirse, rapçi ilk etapta yeni evlerinin güvenliğini sağladı. Kapalı bir satışla, seçkin Los Angeles bölgesinde bulunan Bel-Air tepesinin üstünde yer alan hayallerindeki mülkleri buldular. Çift, bir ev satın almak için gereken kağıdı imzalamış durumda.

Beyonce ve Jay Z, emlak alanını 120 milyon dolara satın aldı

Beyonce ve Jay Z, emlak alanını 120 milyon dolara satın aldı

Konağın popüler hale gelmek istediğini öğrenmekmülk sahibi 15 milyon dolarlık bir indirim yaptı. Ünlü mimar Paul McLean tarafından tasarlanan lüks ev hesabı ile Beyonce ve Jay Z 120 milyon verecek.

Ne kadar para için?

Ana evin alanı 2787 metrekaredirSekiz yatak odası, onbir banyo, sauna, buhar odası, bir kayıt stüdyosu, on beş araba için bir garaj, dört yüzme havuzu, hizmetçiler için ayrı bir kanat var. Konağın içindeki tüm çift camlı pencerelerin kurşun geçirmez oldukları dikkate değerdir.

Beyonce ve Jay Z 120 milyon dolarlık bir ev satın aldı

Beyonce ve Jay Zi konutları 120 milyon dolara

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Evin 8094 metrekarelik arazisine bitişikMuhteşem manzarası. Blue Ivy çifti ve ikizlerin en büyük kızı oyun oynamaya yetecek kadar alana sahip olacak. Bu arada, Beyonce ve Jay Zee evin yakınında iyi bir okul için Mavi Blue'ya bakıyordu zaten.

Beyonce ve Jay Zee, kızı Mavi Ivy ile

Beyonce ve Jay Zee, kızı Mavi Ivy ile

Beyonce, Blue Ivy ile

Mavi sarmaşık