5 yaşındaki kızı Beyonce, bir okul konserinde eğlenceli bir dans gösterdi

Beyoncé ve Jay Zee'nin zaten olduğu söylentileri karşısındaOnlar ikiz anne oldu onlar basından doğmuş gerçeğini gizleme, ağ sınıf arkadaşları ile birlikte 5 yaşındaki Blu Ayvi çiftin büyük kızı güzel video vardır, o geldiğince, o canlı bir dans.

Annemin genleri

Bebek bezinden gösteri dünyasını ilk elden bilen yıldız R "n" B Beyonce'nin kızı, çoğu zaman, muhteşem annesiyle sahnede kendi performansını hayal ederek ortaya çıktı. Hayalleri tamamlandı ...

Beyonce ve Jay Zee, 2014'te MTV Video Müzik Ödülleri sahnesinde kızı ile birlikte

Beyonce ve Jay Zee, 2014'te MTV Video Müzik Ödülleri sahnesinde kızı ile birlikte

Dün, Batı medyası, bir okul konserinden kızın performansının bir kaydını yayınladı; bu da, aynı çağın modern bir dansı olan bir şirkette dans etti. Olayın geçen cumartesi düzenlendiği bildirildi.

sevgili anne, Blu Ayvi örneğini alarak, ünlü başını kuvvetlice müziğin temposuna hareketli kollarını ve örgü sallayarak merkezde duran bale kostüm ve balerin ayakkabısı diğer kızlar gibi giyinmiş.

Bir okul konseri sırasında Mavi sarmaşık

Gazeteciler güvenilir bir şekilde öğrenemedi,olup Beyonce Hamile veya kızı konser mevcut tek Dzhey Zi desteklenir. Şarkıcı sadece onun küçük prenses sever göz önüne alındığında, sadece doğum engelleyebilir Beyonce performansıyla gelmez.

Doğum sırasındaki varlık

Bu arada içerdekiler, Blue Ivy'nin ikizler göründüğünde gereksiz hissetmesini endişelendiren Beyoncé ve Jay Zee'nin tüm belirsiz kararları kabul ettiğini söyledi.

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Ebeveynler kızı korumazikizlerin ışığa çıkmasının gizli anı ve ailenin 5 yaşındaki bir çocuğunun yanındayken bir sakıncası yoktur. Zaten Blue Ivy'yi, 1015 dolara yatırılan bebek markası Givenchy için yapılmış özel bir tıbbi form satın almışlardı.

Beyonce ve Jay Zee ile Blue Ivy

Beyonce ve Jay Zee ile Blue Ivy