Aleksa Rodrigesa eski kız arkadaşı şantaj

Görünüşe göre Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez arasındaki ilişki siyah bulutlara asılmıştı! Geçmişte, sporcunun yakın arkadaşı Alex'in Jennifer'ı aldattığını ve sessizliği için para istediğini iddia etti.

Merhemde uç

Jennifer Lopez ve Alexa'nın romanındanDört ay süren Rodriguez, peri masalı gibi görünüyor. Açıkça birbirlerine aşık olduklarını itiraf ediyorlar, çocuklarını önceki sendikalarından arkadaş edinmeyi ve akrabalarını tanıyorlar. İçerdekiler çiftin ilişkisinin ciddi olduğunu doğruluyor ve dedikodular evli güvercin almak için acele ediyor.

Hafta sonu Lopez ve Rodriguez'in kızı ikizleri ile ailesi ile

Hafta sonu Lopez ve Rodriguez'in kızı ikizleri ile ailesi ile

Bu pastoral resmini kırmak için gidiyorduk2014 yılında ilişkisi içinde olduğu eski adı Rodriguez'in metni. Bir beyzbol oyuncusu eski bir kız arkadaşı, Jay Law'a sadakatinden şüphe eden samimi olan ondan gelen kişisel mesajları olduğunu iddia ediyor. Zinaya işaret eden bilgileri ifşa etmemesi için Rodriguez'e 600 milyon dolar talep ediyor.

Kadın, Jennifer'ın barış uğruna Alex'in her şeyi yapacağına emindi, ama işte orada ...

Bir çift Jennifer Lopez ve Alex Rodriguez

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

Karşılıklı hareket

Rodriguez şantaj yapmadı ve konuştu.Masumiyetine inanan Lopez. Sporcuya göre, gerçekten gaspcı ile kısa bir bağlantısı vardı. Üç yıl boyunca terk edilmiş metresi, kendisi hakkında hikayeler yazarak intikam almaya çalışıyor ve sporcuya az miktarda para istiyor. Alex, Jennifer'la çıkmaya başladıktan sonra, kızın iştahı arttı ve bahis miktarını yükseltmeye karar verdi.

Rodriguez'in yanındaki bir kaynağa göre, Lopez'in desteğiyle, kendisini şantaj, tehdit ve kişisel yaşamına müdahale etmekle suçluyu dava edecek.

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Bu arada, sporcu daha önce sevgilisine olan sadakati fark etmedi.