Viktoriya Bekhem Devida Bekhema dokunmadan Mutlu Babalar Günü tebrik

Bugün bütün dünya Babalar Günü'nü kutluyor. Bu vesileyle, ünlü aile Beckham, taraftarları aile arşivindeki bir sonraki fotoğraflarla sevketmeye karar verdi. Victoria'dan ilginç bir fotoğraf yayınlayan ilk kişi David ve çocuklarına ithaf edildi. Ve bundan sonra, eski futbolcu kelimelere dokunarak birkaç resim yerleştirdi.

oğulları ile David Beckham

oğulları ile David Beckham

Victoria'ya tebrikler

Moda tasarımcısı Beckham, en iyi armağan olduğuna karar verdi.Çünkü David, onunla ve çocuklarıyla yeni fotoğraflar yayınlayacak. Sonuç olarak, Victoria Instagram'daki sayfasında Instagram'da ilk doğan Brooklyn, Romeo, şu an 14 yaşındaki 12 yaşındaki Cruz ve bebeğin yakında altı olacak olan Harper'i poz verdi. Fotoğrafın altında tasarımcı şu kelimeleri yazdı:

"David, bu konuda tüm atalarının en iyisidir.gezegen. Sahip olduğunuzdan çok gurur duyuyorum. Tüm çocuklarımız için bir örnek ve idealdir. Çocuklar, senin gibi olmak istediklerini defalarca duydum. Bunun için teşekkürler. Biz sizi çok seviyoruz! "

Brooklyn, Cruz, Harper, David ve Romeo Beckham

Brooklyn, Cruz, Harper, David ve Romeo Beckham

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

David karşılık verdi

Böyle dokunaklı bir tebrik yaptıktan sonrauzak dur ve olanlara cevap vermeyin. Yakında ağ, ünlü ailenin Afrika'da yaklaşık bir ay önce yaptığı görüntüleri yansıttı. Onlara göre, David aşağıdaki yazıtı yaptı:

"Hayatımı ailem olmadan hayal edemiyorum. Ailenin ana şey olmadığını iddia edenler derinden yanılıyor. Bu şimdiye kadarki en değerli şey. Afrika'ya seyahat bir kez daha bunu bana kanıtladı. Bu fotoğraflar paha biçilmez, çünkü onlarla birlikte hayatımızı paylaşıyoruz. Benim için, çocuklarla ve Victoria ile geçirdiğim anlar çok değerlidir. Farklı olabilirler: seyahat etmek, sadece konuşmak, farklı filmler izlemek veya dersleri tartışmak, ancak olmalı. Bu küçük tanelerden hayatımız gelişir, o zaman olmadan var olmak imkansızdır. "

David Beckham ve oğlu Brooklyn

David Beckham ve oğlu Brooklyn

David Beckham kızı Harper'la birlikte

David Beckham kızı Harper'la birlikte

Afrika bir aile gezisi

David ailesinden çok mutlu.

David Beckham