Oldu bilinen zemin yenidoğan ikizler Beyonce ve Dzhey Zi

Birkaç hafta kamuoyu merak ediyordu,Beyonce ve Jay Z ebeveyn oldu ya da değil mi? Dün, çiftin çocuklarının doğduğuna dair söylentiler resmi onay aldı ve bugün medya, eğlenceli etkinliğin ilk ayrıntılarını ortaya çıkarmaya başladı.

olaydan sonra

Pek çok kaynak, yetkili yayınlar ve şarkıcı Matthew Knowles'ın babası 35 yaşındaki Beyonce ve 47 yaşındaki Jay Zi'nin çocuklarının Salı günü doğduğunu doğruladı.

Beyonce ve Jay Zee

Beyonce ve Jay Zee

Yeni yapılmış dedesi zaten kızını ve damadıyla tebrik etti.kendim Twitter'da, açıklayıcı hashtaglar "ikizler", "mutlu doğum günlerim" ile imza atan "Aşkla, dedemle" bir tatil kartı yerleştirdim. Görüşmelerde Bay Knowles şunları yazdı:

"Buradalar!"

Instagram'dan Matthew Knowles'a oruç tutmak

Instagram'dan Matthew Knowles'a oruç tutmak

Beyonce'li Matthew Knowles

Beyonce'li Matthew Knowles

Sadakatsiz çocuklar

Hepsi şarkıcı ve rapçinin doğacaklarını umuyorKızlar ve 5 yaşındaki Mavi Ivy'nin iki kızkardeşi olacak. Bu yalnızca medya tarafından değil, aynı zamanda Beyonce ve Jay Zie'nin yakında onu kız çocuklarla geçeceğinden korkan iki kız çocuğu olan Malia ve Natasha'nın da bulunduğu bir yıldız ailesinin Barack Obama arkadaşının ima ettiği anlamına geliyor.

Beyonce, kızı Blue Ivy ile birlikte

Beyonce, kızı Blue Ivy ile birlikte

Cuma günü tıp merkezinin salonundaAnne ve ikizlerin bulunduğu Los Angeles, balonlarla çalkalanan Solange Knowles önderliğinde bir grup akrabası göründü. Yakın sanatçılar kendi büyük ailesinin yeni üyelerini ziyaret ediyordu.

Beyonce Ziyaretçileri

Beyonce Ziyaretçileri

Beyonce bir akrabası

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Henüz evde değil

Gazetecilerin ulaşabileceği gibi doktorlar daBeyonce'yi ve çocukları yazmaya hız veriyorlar. Yaşamları ve sağlığı tehdit altında değil, ancak kaynak ikizlerin "bazı küçük sorunlara" sahip olduklarını söyledi. Şarkıcının kaybı, kendisinin ve kocasının şahsen çocuklarının doğumunu bildirmek için acele etmediğinden emin.