Medya, Beyonce ve Jay Zee ikizlerinin isimlerini açıkladı

Beyonce ve Jay Zi çocuklar doğduBirkaç hafta önce. Bu eğlenceli olay 12 Haziran'da gerçekleşti. Şarkıcı Matthew Knowles'ın babası tarafından tebrik sayılmayan, yeni yıldıran ebeveynler ve akrabaları sessiz kalırken, içerdekiler onlar için bunu yapıyor.

Şerefimde

Batı basının temsilcileri,Onların oğlu ve kızı Beyonce ve Jay Zi derler. Yakın yıldız grubundan bir kaynak, şarkıcının ve müzisyenin ikizleri onuruna çağırarak mütevazı olmadığını söyledi.

Beyonce ve Jay Zee

Beyonce ve Jay Zee

Yani, Beyince'den bir kısaltma olan Bey adı var ve oğlana gerçek adını Sean Carter olan Jay Zee gibi Sean deniyor. Bu bilgiyi henüz resmi olarak teyit etmedik.

Ortak jöle

Beyonce ve yenidoğan henüz eve gönderilmemiş. Kabuktan dolayı doktorlar çocuğun çocuklarını gözetimsiz bırakmaktan korktukları için daha önce "küçük bir sorun" un varlığı hakkında rapor edildi.

Bu günlerden birinde, kandaki yükseltilmiş bilirubin yüzünden, dönem öncesinde doğan bebeklerin morötesi ışınlar altındaki özel kuvezelerinde oldukları tespit edildi.

Kıdemli kızkardeş

Beyonce ve Jay Z'nin korkularının aksine, kızları Blueİçeriğe göre, Ivey, küçük kardeşi için ebeveynleri kıskandığını söylemedi. Hastanedeki annesinin yanındaki kız, kız kardeşi rolüyle tamamen coşkundur ve eve dönerek kırıntıları bebek bakıcılığı yapmalarını bekleyemez.

Beyoncé ve Blue Ivy

Beyoncé ve Blue Ivy

ayrıca bkz
  • Jay Zee Beyonce ile olan ilişkisi üzerine şunları söyledi: "Onlar% 100 doğruluk üzerine inşa edilmedi"
  • Yapımcı Jay Zee, "4:44" albümündeki her şarkının Beyonce tarafından onaylandığını bildirdi
  • Yeni albüm Dzhey Zi bir yıldızın özel hayatımdan "04:44" şok fanlar âyetlerini

Bu arada, Dzhey Zi sana ailesinde artık Los Angeles'ta UCLA hastaneden çıkarken, paparazzilerin lens çarptı. Mutlu rapçi onun neşeli gülümseme altına alamamıştır.

Dzhey Zi ile memnun hastaneden ayrılır

Dzhey Zi ile memnun hastaneden ayrılır