Glastonbury müzik festivalinde David ve Victoria Beckham İdil

İngiltere'nin son Pazar günü, birinde son buldu.1970'den bu yana Glastonbury'de bulunan çağdaş müziğin en büyük ölçekli festivallerinden. Tatilin beş günü boyunca, Johnny Depp, Bradley Cooper, Tilda Swinton, Brad Pitt, Kara Delevin, Margot Robbie burada ziyaret etti ve misafirler arasında David ve Victoria Beckham görüldü.

Yan tarafta iletişim ve evlilik kaydetme çabaları

Haziran ayı boyunca Batı medyası hakkında söylenecek sıkıntıya kapılmadıHollywood'un en güçlü çiftlerinden biri olan 42 yaşındaki David ve 43 yaşındaki Victoria Beckham'ın evlilik biçiminin sadece resmi bir nitelik taşıdığı ve sosyal ağlarda fotoğraflara dokunmanın yayınlanması gözleri saptırmak için yapıldı. İddiaya göre futbolcu eşini düzenli olarak sevimli modellerle değiştiriyor ve modacı tasarımcısı umutsuzca kocasını geri getirmeye çalışıyor, ancak diğer erkeklerle tanıştığını düşünmüyor.

Hala herşey yolunda

Ödemek istemeyen yıldız eşlerBasın, onlar hakkında söylediklerini dikkat, bir kez daha ilişkilerini güç göstermedi Glastonbury çerçevesinde Ed Sheeran konserine geliyor.

Ed Sheeran, Glastonbury'de sahnede

Ed Sheeran, Glastonbury'de sahnede

Temmuz ayında düğünün 18. yıldönümünü kutlayan ve filme alındığını fark etmeden David ve Victoria, Sheeran ve birbirlerinin performansından memnun kaldılar. Sevgililer, dört çocuğu yetiştirirken, flört etti.

David ve Victoria Beckham konukları Glastonbury'den

David ve Victoria Beckham, Glastonbury'de

David ve Victoria Beckham konserde

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Beckham, polka noktalı şık gri bir bluz giymiştiSaint Laurent ve kot pantolon, baş harfleriyle bir telefon tutarak, şimdi ve sonra kocasına sarılmak, kulağına fısıldayan, memnun ve rahat görünmek.

Eşler David ve Victoria Beckham

David ve Victoria Beckham, Glastonbury'de