Şarkıcı Pembe, uzun zamandır beklenen konserini neredeyse yırtıp, asansöre kızı ile birlikte sıkıştı.

Bu olur! Konser programında uzun bir aradan sonra, şarkıcı Pink, hayranlarını canlı bir performansla tekrar mutlu etmeye karar verdi. Ve yeryüzünde kızı Willow ile o oldu nasıl hatalı asansör ve kalıcı sağ sahneye çıkmadan önce yaptığı standında sıkışmış olması. Çünkü bu teknik aksaklık ait sanatçı neredeyse performansı parçaladı.

Şarkıcı zor bir durumda "yüzü kurtarmak" için başarmıştı

Unutmayın ki Amerikan kamuoyunun en sevdiğiKafa aile hayatına girdi ve 4 yıldan fazla konuşmadı. Geçen yılın sonunda oğlu Jameson doğdu, buna ek olarak o zaten çok kızgın bir karakter olan bir kız olan Willow'u var.

Mukavemet testi

Pembe yalnız dondurulmuş bir asansörde oturursa, bu daha kolay olurdu. Yine de, "metal kutu" uçurumun üzerinde asılı, bu 6 yaşındaki huzursuz kız için en iyi yer değil.

Elbette, asansör "tutsakları" ilk kez kendilerini tuttuEllerinde. Ancak, zaman geçtikçe, şarkıcı ve kızı yavaş yavaş sabrını kaybetmeye başladı. Rahatsız bir "araç" ın zemininde oturuyorlar ve serbest bırakılmayı bekliyorlardı.

Pembe ve kızı umutsuz bir duruma düştü

Bu arada, güç sahibi ve ana olan oyuncu, sms gönderdiPanik içeriği: "Yardıma ihtiyacımız var! Burada yeterince hava yok! Biz sıcakız! " Ancak Pink'in sakin olmasına saygı göstermek lazım, kızını rahatlattı ve gerçek duygularını göstermedi.

ayrıca bkz
  • Pembe ve kocası Carey Hart ve çocuklar Manhattan'da yürüyüşe çıktı
  • Daughters Pink, şarkıcının ortaya çıkışı için bazen utanıyor!
  • Pembe kadınları ağırlıklarına dikkat etmemeye çağırdı

Kurtarma operasyonu güvenli bir şekilde sona erdi ve şarkıcının gösterisi için zamanı vardı. Neşeli SMS mesajı "Kurtulduk!" Bunun bir teyidi oldu.