Pembe ve kocası Carey Hart ve çocuklar Manhattan'da yürüyüşe çıktı

Birkaç gün önce Birleşik Devletler'de Bağımsızlık Günü kutlandı. 4 Temmuz'da ünlülerin aktif olarak katıldığı toplu şenlikler ve piknikler var. 37 yaşındaki şarkıcı Pink, geleneklere uymadı ancak kocası Carey Hart ve paparazzi kameralarında sabitlendiği iki çocuğu ile Manhattan'da yürümek için dışarı çıktı.

Kocası ve çocukları olan pembe

Kocası ve çocukları olan pembe

Aile ile pembe nadir bir halka açık

Pembe ikinci bir bebek doğurduktan sonraKendisini tamamen ailesine adayan, kamuya açık olmaya çalışmaz. Bu nedenle, dün bir önceki gün yıldızın çıkışı sosyal ağlarda çok fazla gürültü geçirdi. İnternette yayınlanan resimler, şarkıcının Tribeca semtindeki Aşağı Manhattan'da yürüdüğünü söyledi. Cadde boyunca onunla birlikte kocası ve kızı bastı ve altı aylık oğlu Jameson yıldız annesinde bir sırt çantası-kanguruna sessizce oturdu.

Aşağı Manhattan'da pembe ve ailesi yürüyüşe çıktı

Aşağı Manhattan'da pembe ve ailesi yürüyüşe çıktı

Görünüm gelince, yıldız tercih ettiKırmızı bir spor volumetrik pantolon, beyaz bir t-shirt ve yürüyüşe benzer bir moccasin rengi giyin. Ünlülerin görüntüsüne, parlak güneş gözlüğü ve etkileyici boyuttaki küpeler-halkalar eklendi. Geniş giysilere rağmen, taraftarlar, Pink'in özellikle doğumdan sonra kilo vermeye istekli olmadığına dikkat çekti; bu durum da tesadüfen rahatsız olmuyor.

Pembe çocuklu

Pembe çocuklu

Pink yürümek için gevşek kıyafet giyiyordu

ayrıca bkz
  • Şarkıcı Pembe, uzun zamandır beklenen konserini neredeyse yırtıp, asansöre kızı ile birlikte sıkıştı.
  • Daughters Pink, şarkıcının ortaya çıkışı için bazen utanıyor!
  • Pembe kadınları ağırlıklarına dikkat etmemeye çağırdı

Pink'in görünümü ile ilgili açıklaması

Son zamanlarda dünyanın dört bir yanındaki ünlülergüzellikleri ve ideal figürleri ile takıntılıdırlar. Doğru, onların saflarında istisnalar var ve Pink bunların arasında. En son olarak, pop yıldızı kısa bir röportaj verdi ve aşırı ağırlık sorunu tekrar gündeme geldi. Pink'in söylediği de bu:

"Son zamanlarda, gittikçe daha sık sık alıyorum.figürünün modern güzellik standartlarına uymadığını duymak. Evet, 1,62 metre artışla 72 kilo veriyorum! Bu sözleri söylediğimde bana göre bunun bir tür delilik olduğunu düşünüyorum, ama öyle. Buna rağmen harika hissediyorum. Pekala, ister istemiyorum birçok insan istediğim gibi değilim, ama ben kendim! Dürüst olmak gerekirse, aynaya kendim baktığım zaman kendime hayranım. Şimdi bakış şeklimi beğendim! "

Pembe kilo vermek istemiyor

Şimdi Pembe iyi hissediyor

Şimdi Pembe iyi hissediyor