menstruasyon sırasında seks nasıl yapılır

Yaşamın samimi bir bölümünde bir değişiklik için şunu bulabilirsiniz:çok farklı yollar. Bazı çiftler, yeni deneyim ve unutulmaz sansasyonlar kazanmaya çalışırken, menstrüasyon sırasında cinsel ilişkiye girerler. Çoğu çoğunun bu gün özel zevkleri kutlaması gerçeğine rağmen, tehlikeli tarafı unutmamak önemlidir. Bu nedenle, ilk etapta, bir kadın menstruasyon sırasında düzgün cinsel ilişki kurma konusunda endişelenmelidir. Böyle bir deneyi yapmaya karar verdikten sonra tüm kurallara uymak ve tüm artıları ve eksileri tartmak gerekir.

Menstrüasyon sırasında seks yapmak zararlı mıdır?

Adet görürken bir kadın hissederseiyi ve samimi bir yakınlık istiyor, o zaman bu göze çarpıyor. Ancak kritik günlerde uterusun serviksünün açıldığı gerçeğini dikkate almak gerekir; bu nedenle, çeşitli enfeksiyonlara ve enflamasyonlara karşı savunmasız hale gelir. Bu dönemde bir hastalığa yakalanma riski en yüksektir. Bununla birlikte, tüm önlemleri izlerseniz, bu günlerde sevişmenin olumsuz sonuçları önlenebilir.

Her şeyden önce, yüz yüzde olmalıeşin sağlığına güven. Eğer öyleyse, her ikisinin de cinsel organların tuvaletini hem cinsel ilişki öncesi hem de sonrasında tutmaları gerekir. Buna ek olarak prezervatif kullanmak gereklidir.

Soruna olumlu bir cevap verin,menstruasyon sırasında seks yapmak güvenli, yalnızca her iki ortağın hijyenine dikkatli ve dikkatli bir şekilde uygulandıkları zaman mümkündür. Buna ek olarak, cinsel ilişki sırasında şiddetli ağrılar ortaya çıkarsa derhal durdurulması gerekir.

Menstruasyon sırasında seks yapmak yararlı mı?

Doktorlar kritik günlerde sevgi derslerinde belirli bir yararı olduğunu söylüyorlar. Bu doğal uterus masajı, içindeki birikmiş endometriyumdan daha hızlı kurtulmanıza yardımcı olur. Buna ek olarak,

yararlı Ben adet sırasında seks

daha canlı orgazm ağrıyı azaltır ve menstrüel süreyi kolaylaştırır.</ P>

Psikoloji açısından bir artı var. Ortaklar daha samimi, sevecen ve ilişkiler güvenilir.

Menstrüasyon sırasında ne çeşit bir seks yapmalıyım?

Ancak eğer bir kadın nasıl karar vereceğini bilmiyorsamenstruasyon sırasında seks yapmak ve adam samimi bir dikkatsiz kalmak istemiyorsa, ona başka bir cinsel zevk vermek için değer vermelidir. Oral, daha güçlü bir seks temsilcisine, klasik seks gibi az sevişir gibi okşar.