Odri Hepbern tarzında Elbise

Audrey Hepburn'un tarzı kadınsı ve zerafettir. Bu, tanınmışlığın sırrı ve uzun yıllar dünyanın dört bir yanından kadına taklit olan ünlü aktristin tarzının popülerliğidir.

Elbise aktrisleri stil standardı olarak kabul edilir. Yıldızın vurulduğu filmler için kostümler - Hubert Zivanshi'nin eserleri. Audrey Hepburn tarafından "Tiffany's'de Kahvaltı" filminde çekilen küçük siyah elbiseyi yaratan Fransız moda tasarımcısıydı. Zarif ve zarif görüntüsünü zarif hale getiren yıldız elbiselerinin ayırt edici özellikleri - basitlik ve kesim kolaylığı.

Stilin temel unsurları

Audrey Hepburn tarzında elbiseler - her şeyden önce,Siyah kıyafetler. Altı çizili kesme alanı imajı çeşitlendirip figürün haysiyetini vurgulama fırsatı verir: kayışlardaki elbise veya bir korse şeklinde üst kısmı. Farklı uzunlukta kol veya kolsuz elbise. Kadınsı bir figürü veya orta boy uzun eteklerini vurgulayan dar bir etek. Boynu kare şeklinde veya kesme botu, Hepburn çok sevdi. Audrey Hepburn'un kara elbisesi birkaç on yıl boyunca popüler ve onun için moda hiç geçemiyor gibi görünüyor.

Yuber Zhevanshi, aktris elbiselerini yalnızca yaratmadıfilmler için, ancak gündelik hayat için. Geçen yüzyılın 50'li ve 60'lı yıllarında, yemyeşil bir etek, elbiseler, etek-çan, elbiseler, gömlekler içeren yazlık elbiseler vardı. Pastel renkler, siyah, beyaz, soluk pembe - aktrisin tercih ettiği renkler.

Aktrisin favori ayakkabıları alçak topuklu ayakkabılar ve bale ayakkabıları. Bu zarif ayakkabılar Audrey Hepburn tarzındaki elbiseleri kusursuzca tamamlıyor.

Hepburn tarzındaki gelinlik

En ünlü gelinlik"Sabrina" filminden kahraman Hepburn'u giydirin. Nakış ve uzun, görkemli bir ete sahip sıkı bir gövde, geleneksel beyazın çiçekli nakış ile alışılmamış bir kombinasyonu bu kıyafeti muhteşem, lüks ve unutulmaz kılıyor.

Kendi töreni için Audrey Hepburn seçtiMütevazi fakat daha az muhteşem gelinlik: 60'lı yılların modasına uygun, yuvarlak yaka standlı soluk pembe bir renkte kısa giysili bir elbise. Bir perde yerine, elbiseyle aynı malzemeden yapılmıştır. Bu kıyafet, Hubert Zivanshi tarafından onun müziği için yaratılmıştır.

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 1

Audrey Hepburn 2 tarzında elbiseler

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 3

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 4

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 5

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 6

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 7

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 8

Audrey Hepburn tarzında elbiseler 9