bir hatri tarzında bir kat

50'lerin ünlü aktrisi ve en güzellerinden biriYirminci yüzyılın kadınları, olağanüstü kariyerinin tam ortasında olan Audrey Hepburn, trend belirleyici olarak tanınmıştır. Ve şaşırtıcı değil. Sonuçta, şıklık, incelik ve Audrey tarzının yüksek anlamı ancak kıskanılacak. Her seferinde fotoğraf makinesine gidecek ya da sadece bir aile gezintisi yapmak için Hepburn, hayranlarını elbiselerin tutarlılığı ile şaşırttı ancak aynı zamanda görüntü yaratma yaklaşımının özgünlüğü ve kişiliğini de şaşkına çevirdi. Gardırop Audrey Hepburn'in en popüler eşyalarından biri de, pek çok tasarımcı için başarılı bir modeli model olarak görülen katları. Unutulmamalıdır ki, üç çeşit olan oyuncunun katının stilleri uzun zamandır kendi tarzı olarak yasalaştırılmıştır. Bu nedenle, günümüze kadar birçok moda kadınları sıklıkla Audrey Hepburn tarzında bir palto arıyorlar.

Model kat Audrey Hepburn

En ünlü model şıkTuruncu ceket Audrey Hepburn. Oldukça konforlu düz kesim, hafif tutturucu ve diz boyu ile rahat kıyafetlerle birleşmenizi sağlar.

En zarif Audrey Hepburn onuÖzellikle geziler ve turlar için tasarlanmış Coat. Gerçekten de, bu model güzel bir uyum siluetine sahiptir ve kanat profili, kadınsığı mükemmel biçimde vurgulayan bir zil şeklinde yapılır.

Audrey'nin ceketinin son sunulmuş modeliHepburn yeterince basittir. Birçok stilist bu stili göze batmayan ve rahat olarak görüyor. Büyük düğmeler ve hafif kenarlı kenarlar için basit bir tutturucu, günlük giyim ve boş zaman için mükemmeldir.

Diğer şeylerin yanı sıra dikkatinizi çekmek istiyorum,Audrey Hepburn'un tüm katlarının midi boyu ve kısa kolları var. Ünlü 50'li stil ikonu, uzun eldivenlerle birlikte bir ceket giymiş ve çoğunlukla kuş tüyü bezleriyle tamamlıyordu.

Bugüne kadar Audrey Hepburn tarzında bir ceket,Tabii ki, biraz değiştirildi. Stilistler ayrıca klipslerde daha kısa tarz ve ilginç çözümler sunarlar. Bununla birlikte, kat modelleri için temel gereklilikler kesinlikle muhafaza edilmektedir. Her zaman çift göğüslü raflar, büyük düğmeler ve düz bir yaka ya da stoechka.

hippi tarzında palto 1

hippi tarzında ceket 2

hippi tarzında ceket 3

hippi tarzında ceket 4

hippi tarzında ceket 5

hippi tarzında ceket 6

hippi tarzında ceket 7

hippi tarzında ceket 8

hippi tarzında ceket 9