tekli uniforma pijama

Çocukluktan itibaren hepimiz en azından istediBir an için, kendisini bir masalda, fantastik bir dünyada bulacağız; burada tüm hayalimiz hayat buluyor, gerçek dışı bir gerçek haline geliyor. Ve şüpheciler imkansız olduğunu, gerçekliğini asla geçmeyecek bir şey üzerinde zaman harcamak aptalca olduğunu söyleyelim. Hâlâ en sıradan günde bile sihir haline gelebileceklerine inananlar biliyorlar: Bu çok az gerektiriyor. Masalı küçük şeylerden oluşur ve bileşenlerinden biri sıradan kıyafetler haline gelebilir. Özellikle sevimli tek boynuzlu bir resimle bir pijama ise en gizli arzuları bile yerine getirebilen varlık.

Bayan pijamalıkları "Unicorn" veya kigurumi

Başta, uyumak için inanılmaz derecede güzel giysileren sevdiğiniz çizgi film karakterlerinin görüntüsü çocuklar için oluşturuldu. Çok uzun zaman önce, dünya kigurumi, pijama ve ev kıyafeti olarak hizmet verebilecek tam boyutlu bir kıyafet gördü. En ilginç şey Japonya'da böyle giysilere sokakta görünmekten tereddüt etmemek. Ayrıca partiler düzenleniyor, kıyafet komik pijama.

Bu genel olarak en önemli şey içinde olduğusadece sıcak değil, aynı zamanda cazip hissedeceksiniz. Yani, birisinin ziyarete geldiği en beklenmedik anda, arkadaşlarınızla kıyafet arkadaşları için uygun bir görüşme yapmak için ev çevresinde dolaşmanıza gerek yoksa. Üzerinde bir unicorn formunda dünyanın en tatlı pijama kostümü olacaksın, güzellikleri de surat asmış adamın kendisinden bile gülümsemeden.

Küçük nüanslar

Bugün için yalnızca ne karşılamayacaksınızpijama-tek boynuzlu atlar: ve şişkin bir karın, büyük kulaklar ve davlumbazın üzerinde büyük bir yumuşak boynuz var. Bütün bunlar elbette kıyafetlere özel bir cazibe katıyor, ancak görüyorsun, içinde uyumak pek uygun olmayacak. Bu kostümü tercih ederseniz, içinde o kadar iyi uyuyamayacağınızı hatırlamanız önemlidir, zira herhangi bir hacimli ayrıntıyla "Unicorn" pijamaları ev kıyafetleri olarak giymek daha iyidir.

Gerçekten hoşunuza gidecek pantolon ve pantolonlardan oluşan peri atlarından küçük resimlerle süslenmiş pijama giyiyorsanız, sizi uykuya dalmaktan alıkoymaz.

Doğru materyal seçimini hatırlamak önemlidir;uyku için kıyafetler hazırladı. Her şeyden önce doğal bir doku olmalıdır, çünkü cildin kaşıntısı olmaz ve vücut nefes alabilir. Kompozisyon sentetik ise, içeriği% 15'i geçmemelidir.

pijama unicorn1

pijama unicorn2

pijama unicorn3

pijama unicorn4

pijama unicorn5

pijama unicorn6

pijama unicorn7

pijama unicorn8

pijama unicorn9