Çocuklar jennifer lopez

Ünlülerin çocukları genellikle bir konu haline gelir.gazeteciler ve Magazin tartışılması. paparazzi çekim en az birkaç yapmak için milyonlarca ödemeye hazır ve popüler dergilerin editörleri bile çizgilerin bir çift için inanılmaz cömert. Ancak, tüm yıldız ekranda çocuklarını koydu. Bu endişelerin neredeyse altı yıl onların ikizleri gizlemek mümkün olmuştur Amerikalı ünlü şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopez, biri tarafından.

2008'de, görünüşte mutlu bir yıldızlıçiftler Jennifer Lo ve Mark Anthony, uzun zamandır beklenen karşı cinsiyet ikizleri Max ve Emma'da doğdu. O sırada birçok kişi şarkıcıyı şarkıcının çocuksuzluğuna geçirdi. Bazıları Jennifer Lopez'den gelen çocukların olup olmadığını merak etmeye devam ediyordu. Sonuçta, çarpıcı yıldız, yalnızca otuz yedi yaşlarında çocuk doğurmayı başardı. Ek olarak Lopez, seksi ve tutkulu olduğunu kanıtladı ve genelde erkeklerle, hatta evlilik ve aile konuşmasıyla uzun bir yıldız ilişkisine inanmayı zorlaştırdı ve gitmedi.

Ne yazık ki, Jennifer Lopez ve Marc Anthony ailesi altı yıl sürmüş ve bundan sonra çift boşanma ilan etmişti. Ancak şarkıcı, çocuklarının babasını ikizleri görme hakkından mahrum bırakmadı.

Jennifer Lopez çocuklarla

Çocuk Jennifer Lopez yıldıza çok zor verdi. Ayı yüklemek ve ikizleri doğurmak kahramanca bir işlemdir. Ve yine de büyümek ve büyümek gerekir. Buna ek olarak, Max ve Emma kelimenin tam anlamıyla gerçek tombul ve huzursuzluk ilan kendilerini ilan doğumundan. Bununla birlikte, Jay Law'un dediği gibi, doğumdan sonraki ilk yıllarında geçirdiği tüm gözyaşı ve sinirler sevgili çocuklarından sınırsız miktarda sevgi ve sevgi ile ödül aldı. Jennifer Lopez, ağır iş yüküne rağmen çocuklarla çok fazla zaman geçiriyor.

ayrıca bkz
  • Dzhennifer Lopes ve Aleks Rodriges: Yeni röportajda yıldızlı hayattan yeni ayrıntılar
  • Dzhennifer Lopes Aleksom Rodrigesom ve çocuklarla Hamptons üzerinde yürümek
  • Fransız tatil Dzhennifer Lopes ve Aleksa Rodrigesa

Çoğu zaman ikizler tura çıkarken annelerine eşlik eder, ancak bu bilgiler genellikle paparazzilerden gizlidir.

çocuklar jennifer lopez1

Çocuklar jennifer lopez2

Çocuklar jennifer lopez3

Çocuklar jennifer lopez4

çocuklar jennifer lopez5

jennifer lopez6 çocukları

Jennifer lopez7'nin çocukları

Çocuklar jennifer lopez8

çocuklar jennifer lopez9