Çocuklar odri hepburn

Halen milyonlarca hayranı varbarış ama en sadık ve sevecen sadece iki oğlu. Birçoğu, Audrey Hepburn'ün çocukları olup olmadığını dahi bilmiyor, çünkü bunlar kamuya ait olmayan kişilerdir. Büyük oğlu Sean Hepburn Ferrer, en genç olan Luca Dotti.

Audrey Hepburn'un kişisel yaşamı ve çocukların görünüşü

Audrey Hepburn hızlı bir şekilde kazandırafine edilmiş yüz özellikleri, cana yakın gülümseme ve aktörün yetenekleri seyircileri kayıtsız bırakamazdı. Biyografi Audrey Hepburn etkileyicidir ancak çocukları, aktrisin hayatından yeni ilginç gerçekler keşfediyorlar.

Dünya tanıma ve şöhret simgesi tarzı veGüzellik, 1953'te "Roman tatilleri" filminin yayınlanmasından sonra alındı. Daha sonra Hepburn, "En İyi Kadın Oyuncu" adayıyla "Oscar" ı kazandı. Bundan sonra, çeşitli filmlerde çekim teklifleriyle uyudu. Classics, 1961'de "Breakfast at Tiffany" başlığı altındaki katılımıyla bir filmdir.

"Sabrina" adlı filmin çekimleri sırasında AudreyWilliam Holden'le tanışır. Yakında romantizm var. Aktrisin her zaman çocukları hayal ettiği biliniyor, ancak vazektomi geçirdiği için sevgilisi rüyasını yerine getiremedi. Bunun öğrenilmesi üzerine, Hepburn Holden'den ayrıldı. 1954'te aktrist ve model Mel Ferrer ile evlendi ve 1960'da ilk doğum yaptı. Ebeveynler oğlana Sean adını verdi. Audrey Hepburn'un çocuklarının, kişisel hayatında olduğu gibi daima paparazzi tabancasında kaldıkları dikkati çekiyor ancak aktris yine de onları bunlardan korumayı ve onları Hollywood koşuşturmasından uzak tutmayı başardı.

Bu kısa sürede oldu, güçlü görünüyorAile ayrıldı. Bir sonraki evlilik ünlü İtalyan bir psikiyatr olan Andrea Dotti ile bitti. Adamın Audrey'den 10 yıl daha genç olması dikkat çekicidir. 1970 yılında Hepburn ve Dottie'nin ikinci oğlu Luke'u oldu. Andrea onu değiştirmeye başlamış olan kısa süre sonra aktris de bu evlilikten ayrıldı. Bundan sonra çocuklarını yetiştirdi. Audrey Hepburn'un çocukları baba olmadan büyüdü, ancak bu onların gerçek erkek olmalarını engellemedi.

Bugün çocuklar Audrey Hepburn

Ünlü aktris Sean Hepburn'in oğluFerrer yazar ve yazar. 1993 yılında tedavi edilemez bir hastalıktan öldüğü popüler annesi hakkında birçok kitap yazdığı biliniyor. Sean her zaman Audrey'e bağlıydı. Şimdi pek çok röportajda aktrisin kendisi ve küçük kardeşi Luke için harika bir anne olduğunu söylüyor. Şu anki dünya görüşünü oluşturan kişi buydu. Aktrisin en genç oğlu Luca Dotti bir tasarımcı oldu fakat tıpkı kardeşinin yerli kişiye ayrılmış birkaç kitap yazdığı gibi.

ayrıca bkz
  • Odri Hepbern kıyasla patlama ile Emily Ratazhkovski
  • Aktris Audrey Hepburn'ın varisleri, yıldızın nadir görüntülerini gösterdi
  • Anne Hathaway Biyografisi

Audrey Hepburn için ailesi ve çocukları her zaman önceliğe girdi, bu yüzden başarılarını paylaştığı onlarla oldu.

çocuklar odri hepbern1

Çocuklar odri hepbern2

çocuklar odri hepburn3

Çocuklar odri hepbern4

Çocuklar odri hepburn5

çocuklar odri hepburn6

Çocuklar odri hepburn7

çocuklar odri hepbern8

Çocuk odri hepbern9