David Beckham ve kızı

David Beckham sadece popüler değilyetenekli bir oyuncu, aynı zamanda bakıcı bir baba. Eşi ve çocukları tarafından çevrili olan boş zamanlarını geçiren az sayıdaki ünlülerden biridir. Victoria ve David Beckham neredeyse her zaman çocukludurlar. Ancak, küçük 4 yaşındaki kızı Harper'de, halk figürleri yalnızca ruhu ibadet etmiyor. Eşleri çok pampered ve Victoria, kızının her zaman son moda gıcırdatmasıyla giyindiğinden endişeleniyor. David de onu her dakika eğlendirir ve bebeğin tüm kaprislerine şımartır. Victoria Beckham'ın çivilerini boyamasına izin verdiği bilinmektedir. Son zamanlarda, annem ve kızım boyalı aynı çivi ile fark edildi.

Beckhams'ın mutlu aileleri

Beckham ailesinin her zaman olduğu gibi,örnek. Halk, üç oğlu yetiştirdi, ancak tam mutluluk için kızının güzelliğinden yoksundu. David Beckham'ın ve eşi Victoria'nın çocukları da kız kardeşlerinin görünümünü dört gözle bekliyorlardı ve 2011'de bu harika olay yaşandı. David Beckham'ın kızı ortaya çıktı. Bebek, kukla yüzüyle herkesi vurdu ve içindeki tüm ruh Papa David'i sevmiyor. Paparazzi defalarca ünlü babanın yürümesinin delicesine sevecen ve nazik resimleri prenses kızı ile birlikte yaptı.

Özel bir dehşete sahip bir adam kızı veGörünümü için endişeleniyor. Son zamanlarda Beckham, geçenlerde ailenin küçük kız saç modeliyle ilgili bir anlaşmazlık ortaya çıktığını söyledi. Victoria Harper saç kesimi yapmak istiyor, ancak David buna karşı kategorik olarak karşıdır ve inatla ısrarcıdır. Kızın yetiştirilmesine böyle bir katılım çok övgüye değer. Kızları olan bir futbolcu sıklıkla parklarda dolaşır.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Neden Beckhams dudaklarda ... çocukları öpmek?
  • Davut ve Viktoriya Bekhem 18 evlilik yıldönümü kutladı

Ancak son zamanlarda 2015 yılında David Beckham kızı ile birlikteDisneyland'ı ziyaret etti ve çok çeşitli dolambaçlı yoldan sürdü. Kız için babalık ilhânı çok önemlidir, ki Harper bunun için şikayet edemez.

David Beckham güzel bir kızı fotoğrafladı

David Beckham kızını beslemektedir

David Beckham, kızıyla birlikte sahilde

David Beckham havaalanında Harper'la görüştü

Harper'la alışverişte David Beckham

David Beckham kızına bir scooter atmayı öğretti

Harper, David Beckham'ın kollarında

David Beckham'ın büyümüş kızı

David Beckham ve Harper Beckham New York Moda Haftası'nda