Devida Bekhema Oğlu

aile en örnek teşkil ettiği ve Beckham kabul edilirBirçok diğerleri arasında mutlu. üç oğlu ve kızı Prenses - Victoria ve David onların çocuklarda doted. Devida Bekhema oğulları her gün eski haline geliyor ve isimlerini tüm dünyada bilinmektedir.

Kaç Devida Bekhema oğulları?

En büyük oğlunun adı Brooklyn Dzhozef Bekhem. O şimdi 16 yaşında ve o gerçek bir yakışıklı, bu yüzden özel seyirci vozdyhatelnits kurdu. İkinci oğlu 13 yaşına Romeo Dzheyms Bekhem, adını verdi. Üçüncü oğul Cruz David Beckham haline gelmiştir. Çocuk şimdi 10 yaşında. 2011 yılında, aile Beckham nihayet Harper Seven Beckham seçildi uzun zamandır beklenen kızı çıktı.

Victoria ve David kendi başlarına çocuk yetiştirmekve zaman onlara yeterince verir. Çocuklar Devida Bekhema çarçabuk büyüyor. Yani büyük oğlu geçenlerde "Yılın en seksi Man" unvanını babası durumunu yaklaştığını bu. Brooklyn yaptığı 16 yıl içinde, gerçek bir yıldız haline gelmiştir. Sık sık sosyal etkinliklere davet ve o popüler moda dergilerine kapak için filme başladı edilmektedir. Örneğin, büyük oğlu Devida Bekhema parlak Bayan Vogue dergisinin kapağını süsledi tanındı.

Görünüşe göre, ciddi şekilde yansıtırmodelleme kariyer. onun son görüşmeler birinde, Brooklyn, futbol sevgisine rağmen, sinema ve moda dünyasında daha fazla ilgi olduğunu söyledi. Adam zaten bir gençlik markası Ayrılmış ile ilk sözleşme imzaladığını bilinmektedir.

ayrıca bkz
  • Bugün doğum günü Beckhams Harper Beckham
  • Brooklyn Beckham kendi fotoğrafları ile yaptığı ilk kitap albümü piyasaya sürdüğünü duyurdu
  • Viktoriya Bekhem Devida Bekhema dokunmadan Mutlu Babalar Günü tebrik

Birkaç ay önce bütün aile düzenlenecekBirlikte ünlü eğlence parkı bütün gün. Victoria ve çocukları ile David Beckham eğlenceli kalbi, bir roller coaster ve diğer cazibe binmiş Disneyland, gitti. Yoğun bir gün yerel restoranlardan birinde lezzetli bir akşam yemeği ile sona erdi.

kırmızı halı üzerinde çocukları ile Beckhams

oğulları ile David Beckham

sosyal etkinliklerde Beckham ailesi

Brooklyn Beckham

Romeo Beckham

Kruz Bekhem

derginin kapağına Brooklyn Beckham RollaCoaster

David Beckham ve oğlu Brooklyn

Harper Beckham