İkizlerin isimleri

Çocuğun adını seçen bazı çiftler için huzursuzlukikizler doğduğu zaman, daha da karmaşık hale gelir. Sonuçta, bütün veliler çocuklarının tüm yakınları ile memnun olacaktır güzel isimleri, sahip olmak istiyorum, ama aynı zamanda seçim her zaman baba ve annesi.</ P>

Erkek ve kız ikizleri isimleri

Çoğu zaman, ebeveynler aramayı tercih ederünsüzlü farklı seks çocukları. Elbette tam adlar değişir. Ancak, kısaltılmış, ya da küçümsenmiş, okşayan, Tanya ve Vanya, Lyonya ve Lilya, Dasha ve Sasha'ya benziyorlar. Kilise her zaman onaylamasa da, bazıları yeni doğmuş ikizleri Adem ve Havva diyorlar.

Ebeveynlerin benzer isimlerini verdiği olurİkizler - Sevgililer Valentine Alexander ve Alexander, Eugene ve Eugene, Valery ve Valery. Aynı diğer ikiz söylenebilir, ancak birlikte çok kavram vardır çünkü bu tür adları olan bebekler, çok birbirine bağlı olduğuna inanılmaktadır.

İkizler kızlar için isimler

İstatistikler ebeveynlerin inandığını gösteriyorkız çocuklara sesli veya her halükarda bir mektup çağrılması acil olur: Anastasia ve Alina, Marina Angelina'nın yanı sıra çok yaygın bir çifttir. Eva ve Zoya'nın bir başka ilginç versiyonu - üç harf ve anlam "hayat "tan ibaret olan ancak yalnızca farklı dillerde olan isimler.

İkizler için erkek isimleri

Son yıllarda, çocuklara eski Slav isimleri veya geçen yüzyılda çocukların söylemiş oldukları terimler gibi bir gönderme eğilimi olmuştur. Yaroslav ve Svyatoslav,

İkizler için güzel isimler

Mstislav ve Wenceslas, Vanya ve Vasya, Makar ve Nazar. Birbirleriyle ortak bir şeyler olan ünsüzlerin adlarını seçmek arzu edilir.</ P>

İkizlerin doğru adlarını seçmek içinbakmak için, bir patronim ve bir soyadına karşılık geldiğini. Yabancıların kök salmış isimlerini kovalamak gülünç bir şeydir, bu da isimlerimizle birlikte saçma gelebilir ve bu nedenle çocuk bu akran saçmalamaya katlanmak zorunda kalacaktır.

Için gerçekten güzel isimler seçmek istersenizNicolett ve Sabrina, ya da Augustine ve Adrian gibi ikizler, o zaman Rus olmayan soyadını ve patronimisini tanırlar. Ancak böyle bir sırada ülkemizde alışılmadık bir isim söz konusudur.