Anne sütü alırken üzüm çekmek mümkün müdür?

Emzirirken, kabulAnnenin vücudundaki vitaminler ve mikro elementler, daha önce olduğu gibi etkin değildir, çünkü bebek, sebze ve meyveler şeklinde yararlı gıdaların annenin diyetine girmesine alerji şeklinde cevap verebilir. Ancak kurutulmuş meyveler nasıl olur, emzirirken kuru üzüm yiyebilir miyim? Herkes bilmiyor mu? Sisin bu konudaki sorunlarından kurtulalım.</ P> Yarar veya zarar verir?

GW için kuru üzüm kullanmayı savunanlar,yararlılığını motive ederek, doğumdan hemen sonra yemek yemenin mümkün olup olmadığını bilmiyorum. Bu zor dönemde, anneler yüksek dozda ve özellikle de eser elementlerde vitamin isterler, çünkü bazıları emzirirken kaybeder, büyüyen çocuğa geçer.

Ancak anne mümkün olup olmadığından şüphe ederseBir yenidoğan emzirirken kuru üzümleri emzirir, o haklı. Sonuçta, diyet içine bile en yararlı ürünlerin girilmesi, bebeğin bağırsaklarının kolik, hazımsızlık ve kızarıklığa neden olabilir. Bebeğin organizması sadece gıdaya adapte oluyor ve anne sütünün bileşimindeki değişiklikler hassas dengesini sarsabiliyor. Yani, kesinlikle, kuru meyveleri kullanmaya başlamadan önce biraz bekleyin (2-3 ay) daha iyi.

Elbette, kostüm çok kullanışlı içeriyor -B grubu vitaminler, fosfor, potasyum, demir, nikotinik asit ve kadınların sağlık ve güzellikleri için daha az önemli olmayan diğer bileşenler. Üzüm kuru meyvelerinde konsantre bir miktarda bulunurlar ve taze meyvelerden daha iyi sindirilirler.

Hemşirelik annelerinin vücudunun doymuş olmasının yanı sırayararlı maddeler, kuru üzüm sık sık yararlı bir tatlılık olarak kullanılır, çünkü kurutulmuş meyvelerdeki glikoz ve sakar içeriği çok yüksektir. Yasağın altındaki hemen hemen bütün tatlıları emziklendikten sonra, kuru üzüm avantajlıdır - nadiren alerjilere ve istenmeyen reaksiyonlara neden olur.

Hemşirelik annesi için kuru üzüm nasıl kullanılır?

İlk kullanışlı kuru üzüm tekniklerinin çok az olması, yani bir seferde yalnızca birkaç meyve yiyebileceğiniz ve bebeğin durumunu iki gün boyunca yakından izleyebileceğiniz önemlidir.

GW ile kuru üzüm yapmak mümkün müdür?

Davası ve taburesi ve derisi değişmediyse, diyetteki kurutulmuş üzüm miktarını hafifçe arttırabilir ve haftada 2-3 kez 100 grama çıkarabilirsiniz.</ P>

Elbette, çilek iyice yıkanmalı veIsıl işlemden geçmek. Ancak kuru üzümlerden bir kuru üzüm pişirmek daha iyi olur - bir çeşit çilek kompostosu. Birkaç dakika kaynatırlar ve soğumaya kadar ısrar ederler.

Şimdi kuru üzüm beslenebilir mi biliyoruzgöğüs Kesinlikle, cevap evet. Böyle değerli ve lezzetli bir ürün, gerekli iz element stoklarını dolduracak ve hemşirelik anne ihtiyacını tatlılarda karşılayacaktır.