Hamile bir kadınla seks yapın

Hamilelik sırasında seks yapmak mümkün olup olmadığı oldukça yanan bir sorudur. Durumda bir kadınla cinsel ilişki kurmanın mümkün olup olmadığı konusunda fikir birliği yoktur.</ P> Hamile bir kadınla ne zaman sex yapabilirsin?

Durumda kadınlarda ortaya çıkan ilk soru, genel olarak hamile kadınlarla cinsel ilişki kurmanın mümkün olup olmadığıyla ilgilidir.

Doktorlar-jinekologlar kesin bir cevap vermezler. Eski tıbbi uygulamalara uyanlar, gebelik sırasında cinsel temas önermezler. Aksine, diğerleri, cinsiyete izin verdiklerini söylüyorlar. Bununla birlikte, gebeliğin başında ve sonunda kontağından kaçınmak gerekir. Bu, cinsel ilişkiden kaynaklanan uterusun hipertansiyonunun hamilelik başlangıcında düşük ve sonunda doğum yapmasına neden olabilir.

Bir kadınla pozisyonda nasıl seks yaparsınız?

Bir çok kocada, hamile kadınlarla nasil ve ne cinsle meşgul olabileceği konusunda oldukça sık sorulan sorular vardır. Hamile bir kadınla seks yaparken eşin birçok kurallara uyması gerekir.

Dolayısıyla, hangi duruşları dışlamak gereklidir;penis vajinanın derinliklerine girer. Bunlar diz dirseği ve "üstte kadın" oluşturuyor. Gerçek şu ki, bu duruşlar uterin myometriumun tonusunda bir artışa katkıda bulunur,

hamile bir kadınla nasıl seks yaparsın

bu da çocuğun taşıdığı sırada son derece istenmeyen bir durumdur.</ P>

Hamile bir kadınla cinsel ilişki yumuşak olmalı vekısa. Sert seksi tercih eden erkekler, tutkunuzu sakinleştirmeniz gerekir ve eşinize son derece sevecen davranır. Hamile bir kadına yönelik cinsel davranışların sayısı minimuma indirilmelidir.

Böylece, hamile bir kadınla cinsel ilişki kurmayı bilen eş, konumundaki kadına ve gelecekteki bebeğine hiçbir zaman zarar vermez.