neden sperm vajinadan çıkıyor

Birçok kadın, çeşitli nedenlerle,kavrama sorunu ile yüzleşmek. Doktorlar sık ​​sık potansiyel annelerden gelen bir soruyu dinlerler ve bu da doğrudan cinsiyetten sonra spermlerin vajinal boşluğun dışına akmasıyla ilgilidir. Sonuçta, birçok kadın bu faktörün gebeliğin uzun süredir yokluğunun nedeni olduğuna inanıyor. Şimdi bu soruyu cevaplamaya çalışalım ve şunu öğrenelim: Cinsel ilişkiden sonra boşalma vajinadan aktığında, kavram oluşmaz.</ P> Bu fenomen ne olduğu için?

Böyle bir olgunun hemen belirtilmelidir.Bu kesinlikle normaldir; hiçbir durumda bir kadının üreme organlarının yanlış yapısından bahsetmez. Üstelik sperm seks sonrası vajinadan kaçarsa, bu spermlerin uterus boşluğuna girmediği anlamına gelmez.

Bunun nedenleri hakkında özellikle konuşursakfenomen olarak görüldüğünde, öncelikle posterior vajinal forniksi düzleştiren kadınlarda görülür. Bu durumda, kadın genital organlarından seminal sıvının izolasyonu yerçekimi etkisi üzerine oluşur. Bu, spermin hemen hemen cinsel ilişkiden sonra vajinadan nasıl sızdığının bir açıklaması olarak hizmet ettiği gerçeğidir.

Ayrıca bazı kadınlar,cinsel ilişkiden kısa bir süre sonra ortaya çıkan idrar çıkarma işlemi sırasında sperm vajinal boşluğun dışına akar. Bu olgu bir ihlal olarak değerlendirilemez. Sonuçta, tuvalete giderken, küçük pelvisin kasları tutulur ve vajina üzerindeki baskının bir sonucu olarak kalan ejakülatın salgılanmasına katkıda bulunur.

Böyle bir durumda bir kadın ne yapmalıdır?

Tıbbi bir bakış açısı ileBu fenomen, kavrama sürecini hiç etkilemez. Herhangi bir durumda, daha fazla hareketli sperm ile seminal sıvı parçası boşluğun kendisinin üreme organları içine daha sonra rahim serviksi girer ve. Döllenme ejakülat, kelimenin tam anlamıyla 3-5 mi için yumurta.

sperm vajinadan sızmalı mı

Yukarıda söylenenlerden, şu sonuca varabiliriz:Aslında, cinsel ilişki bittikten hemen sonra vajinal kaviteden gelen sperm takip eder ya da almaz, pratik anlam taşımaz. Sperm sıvısında aktif, hareketli spermatozoa sayısının oynadığı, olgun bir yumurtayı döllemeye hazır olduğu yerde büyük bir rol oynar. Sonuçta, çoğu durumda erkek spermlerin kadın vücudundaki olgunlaşmış yumurtanın normal gübrelemesini engelleyen bu özellikleri vardır.</ P>

Dolayısıyla, kadınınvajinadan alınan spermanın cinsel davranıştan sonra dışarı akıp çıkamayacağını düşünmelisiniz, çünkü bu fenomen kesinlikle doğaldır ve döllenme süreci ile herhangi bir şekilde etkilenmez.