Henüz seçmediyseniz, ne desen olursa olsunomzun veya vücudun diğer bir bölümüne koyun ve sadece merak ediyorsanız, bu yazıda sahiplerine şans ve zenginlik getirmesi gereken dövmeler hakkında bilgi vereceğiz.

Eski çağlardan beri dünyanın farklı yerlerindeki insanlar çekti.Vücudundaki sihir çizgileri ve işaretleri, farklı eylemleri sembolize etti. Örneğin, bazı resimler kötü ruhları uzaklaştırmalı, diğerleri - iyi şanslar, diğerleri - doğurganlığı ve kârları simgelemelidir. Ancak modern insan, tıpkı binlerce yıl önceki gibi dövme olarak adlandırılan çeşitli yerli çizimlerin gücüne inanıyor.

Hayvanlar şeklinde dövmeler

LEO. Hiç şüphe yok ki, vücudunuzdaki dövme ustası tarafından tasvir edilen canavarın yalnızca iyi şans getirmesi değil aynı zamanda ruhun ve kendine güven gücünün güçlendirilmesi gerekir.

dövme aslanı

FOX. Kurnaz kırmızı saçlı bir hayvan başarı ve refah getirir. Çoğu, tilki girişimcilere ve liderlik konumundaki insanlara yardım ettiğini söylüyor.

tilki dövmeleri

CAT. Denizcilerin inançlarına göre, kedi iyi şanslar getiriyor veişte başarı, bu nedenle gemide her zaman kendileri ile kuyruklu bir arkadaş edinmişlerdir. Ve onlarla birlikte yaşayan bir kedi almak için onlarla birlikte olamayacak kimse, gövdesindeki görüntüsüyle kendisini doldurabilir ve şansa sahip olmayabilir.

kedi dövmesi

YUNUS. Bu görkemli hayvan biçiminde bir dövme sadece şansı sembolize eder, aynı zamanda özgürlük ve korumayı simgeler.

dövme dolphin

ALTIN ​​BALIKI. Arzuların en ünlü icracı kesinlikle iş dünyasına yardımcı olacak ve şans getirir.

goldfish dövmesi

DENİZ KONSERİ. Bu deniz canlısının imajı sadece başarıyı değil, aynı zamanda şansları da getirir ve herhangi bir işin önündeki engelleri aşar.

dövme denizatı

Ren geyiği. Antikçağdaki bu asil hayvan, farklı uluslardan dolayı çok saygı gördü; insanlar, imajının para ve şans getirdiğine inanıyordu.

dövme geyiği

FİL. Vücutta tasvir edilen bu görkemli hayvan, şans, cömertlik, sabır, refah ve mutluluk getirmelidir.

dövme fili

ÖRÜMCEK ADAM. Çoğumuzun bunlardan korkmasına rağmenyaratıklar ve bir kez daha onları görmemeyi tercih ederlerse örümcek şeklinde bir dövme, hastalıkların ve tehlikelerin bir tılsım olarak kabul edilir ve şans ve şans çeker.

örümcek dövmesi

LIZARD. Canlı ve soğuk kanlı bir kertenkele iş dünyasında güç, şans ve refah getirir.

dövme kertenkelesi

KURBAĞA. Kurbağanın görüntüsü bugün en popüler. Yeşil atlamanın tüm çabalara servet ve şans getirdiğine inanılıyor.

dövme kurbağa

SNAIL. Kaygan ve yavaş olmasına rağmenYaratırken, beladan saklayabileceğin koruyucu bir kabuğa sahiptir. Bu nedenle, salyangoz cazibesini, korumayı, azim ve buna göre iyi şansı sembolize eder.

salyangoz dövmesi

Böcekler şeklinde dövme

Allahın Sesi. Bu, her zaman en sevilen böceğin, kötü göz ve bozulmaya karşı nöbetçi olarak "çalışır", şans ve refahı cezbetmesidir.

böcek böceği dövmesi

ARI. İşçi arısı mutlaka başarı getirir ve zorlu yaşam koşullarının çözümünde yardımcı olur, bu böcek görüntüsünde ayrıca pozitif ve güneş ışığından bahsedilir.

arı dövmesi

Bokböceği böceği. Eski inançlarla bile, bu böceğin şans ve şansı simgelediğine inanılıyordu.

Bok böceği dövmesi

YUSUFÇUK. Vücuttaki bir yusufçuk imgesi, hayatı daha iyi hale getirmeye, refah ve refah çekmeye yardımcı oluyor diyorlar.

yusufçuk dövmesi

Kuşlar veya tüyleri şeklinde dövmeler

KIRLANGICIN. Bu kuşun resmi popüler bir tılsımdır, yutmak şans getirir ve ruhun, umudun ve sevginin gençliğini sembolize eder.

dövme yutmak

PHOENIX. Ne olursa olsun, anka kuşu daima küllerden doğar, bu nedenle imgesi irade gücünün, yeniden doğuşun, ölümsüzlüğün ve refahın sembolüdür.

Phoenix Tattoo

Colibri. Küçük, sağlam bir kuş çok güzel, bu nedenle bir tılsım olarak güç, enerji, maddi durumu iyileştiriyor ve gayreti sembolize ediyor.

sinekkuşu dövmesi

KANATLIĞIN DUYGUSU. Tüyler her zaman kıyafetlerine ve saçlarına giyerlerdi.Hintliler. Bu sembollerin maddi faydalar ve şans getirdiğine inanılıyordu, ancak bu, tavuskuşu tüyleri için geçerli değildir çünkü ters etkiyi "ödüllendirebilir" ve şansa dönüşebilirler.

kuş tüy dövmeleri

Bitkiler şeklinde dövmeler

ACORN. Bu "güçlü nutlet" gücü, sağlığı, şansı ve erkekliği sembolize eder.

dövme ağacı

YONCA. Üç ya da dört tane yapraklarla birlikte olmalı ve herkes bu bitkinin iyi şans ve başarı getirdiğini çocukluktan biliyor.

dövme yonca

LOTUS. Nilüfer çiçeği, engellerin başarıyla aşılmasını ve hedeflerin başarılmasını sembolize eder ve aynı zamanda vücut üzerinde, özellikle de bayan için çok güzel görünür.

lotus dövmesi

ORKİDE. Bu, sahibine lüks ve zenginlik getiren bir bireysellik çiçekidir.

dövme orkide

Karahindiba. Vücuttaki hoş bir çiçek şeklinde bir resim, hayatınıza olumlu, olumlu enerji, şans ve başarı getirir.

karahindiba dövmesi

Mitolojik yaratıklar şeklinde dövme

UNICORN, PEGAS. Eğer bu saf efsanevi yaratıkların bir görüntüsünü vücuduna koyarsanız, size başarı, iyilik, saflık ve bir parça büyü getirecektir.

Pegasus dövmesi

DENİZ KIZI. Denizcilere ve yelkenle ilişkili insanlar, şans ve başarı armağanı olarak denizaltılarla doludurlar.

bir denizkızı dövmesi

EJDERHA. Birçok kültürdeki ejderha şansa ve zenginlik sembolüne değil aynı zamanda cesaret ve gücün sembolü değildir ve ayrıca bu masal yaratıkları kötü ruhlara karşı bir bekçidir.

ejderha

Nesneler şeklinde dövmeler

At nalı. Herkes ters bir at nalı olduğunu biliyorBaşarı ve refahın tartışılmaz sembolü olan atalarımız, böyle bir nesneyi muhafız etti. Elbette, vücuda at nalı şeklinde bir görüntü koyarsanız, şans sembolü haline gelecektir.

at nalı dövmeleri

Sikke, çifti. Şüphesiz, para imajı mal sahibine zenginlik ve refah getirecektir.

banknot dövmeleri

Sonsuzluğun işareti. Kendinize böyle bir tabela şeklinde bir dövme yazarsanız, başarıya ve maddi duruma kavuşursunuz demektir. Ayrıca, "sekiz ters", sahibinin sağlığını korur.

sonsuzluk dövmesi

KAFATASI. Kafatası en eski zamanlarda bir muska ve esenlik sembolü olarak düşünülmüştür.

dövme kafatası