Kayak merkezi eli

Yaz tatilinde bulunmadıysanız - değilSinirlenin. Finlandiya'daki en iyi kayak merkezlerinden birinde kış tatilinden daha iyi bir şey yok - Rukka. Laponya'nın Altın Kapısı'nda var, bugün de sanal bir yolculuğa çıkacağız.

Laponya'nın Altın Kapısı

Rukka'nın Golden'ın gururlu adını giydiği şey için değilLaponya'nın kapısı. Rakiplerinin birçoğundan farklı olarak, Rukka tesisi, herhangi bir tepede değil, gerçek dağda - deniz seviyesinden 493 metre yükseklikte, birçok asansörde, mükemmel bir kar örtücüsü ve kendine saygılı bir dağ evinde bulunan diğer özelliklerdedir. Başarılı doğal verilere ek olarak, donların başarısız olması veya karın yetersiz kalması durumunda bile yapay kar yağması sistemleri başlatılacak gibi yüksek bir hizmet seviyesine sahiptir.

Kayak merkezi rukka_1

Kayak tesisi rukka_2

Kayak tesisi rukka_3

Toplamda, Rukka misafirlerine ne sunabilirBiraz değil, fakat karmaşıklığın farklı düzeylerinin 28 kadar yolu. Tesisin teleferikleri Alp tarzında donatılmıştır, bu da herkesin tüm güzergahlarda bir spiral oluşturabileceği anlamına gelir.

Kayak tesisi rukka_4

kayak merkezi rukka_5

kayak merkezi rukka_6

Ve elbette, Fin tesisi, hem kendi çocuklarını, hem de yetişkinleri ziyaret etmek ilginç olacak olan kendi Noel Baba sakini olmadan yapamaz.

Kayak tesisi rukka_7

Kayak merkezi rukka_8

kayak merkezi hand_9

Resort Rukka, Finlandiya - Ne yapmalı?

Doğrudan kayak yapmanın yanı sıra,Rukka, vakit geçirmek için ilginç ve kullanışlı birçok fırsat sunuyor. Bunların arasında - kar motosikleti, köpek sledding, buz delikinde yüzme ve kışlık dalış.

Kayak tesisi rukka_10

Kayak merkezi rukka_11

Kayak tesisi rukka_12

Kış eğlence sonunda neyse, o zamanHoliday Club Kuusamo'daki tesisin 25 km'inde 1000 ve 1 su cazibe merkezi olan bir su parkı bulunmaktadır. Ve ana alışveriş merkezinde bulunan Rukka'nın merkez meydanında kuşkusuz güzel bayanların alışılagelmiş alışverişini çekecek birçok dükkan var. Bu adamlar şu an hizmete tam donanımlı spor salonu için sıkılmıyor. Ve çocuklar çocuk oyun odasından neşeli animatörler tarafından ağırlanacak.

kayak merkezi hand_13

kayak merkezi rukka_14

kayak merkezi rukka_15

Resort Rukka, Finlandiya - Ne zaman?

Rukka'daki tatil sezonu Ekim'den Haziran'a kadar dokuz aydan fazla sürer. Tatilcilerin zirve, Noel tatillerinde ve Şubat ayının ikinci yarısından Nisan sonuna kadar olan döneminde düşüyor.

kayak merkezi rukka_16

kayak merkezi hand_17

kayak merkezi rukka_18

Spa Rukka, Finlandiya - Nerede kalın?

Kayak Merkezi Rukka sunarkonuklar kalacak bir yer seçme konusunda büyük imkanlara sahiptir. Tesis, toplamda 23 bin misafiri aynı anda ağırlayarak onları rahat oteller ve basit köy evlerine yerleştiriyor.

kayak merkezi rukka_19

kayak merkezi rukka_20

kayak merkezi hand_21