nasıl silindirler binmek öğrenmek

roller skate öğrenmek için nasıl soru,insanların yaş gruplarında çeşitli ilgilenen. Yine zamanımızda makaralar - oldukça şık fiziksel aktiviteler, kapalı rollerdromes ve kayak alanları birçok kanıtladığı gibi.

Nerede roller skate öğrenmek için?

Bizim sert gerçekliği ve gerçeği göz önüne alındığındaAsfalt iyi seçenek zemin pürüzsüz; kapalı antrenman rollerdrome, paten olacak her zaman mükemmel pürüzsüz değildir ve hiçbir engel yoktur.

Nasıl patenli binmeyi öğrenmek?

Önce başlangıç ​​konumunu öğrenmeliyiz. Yani, tekerlekli paten, diz yastıkları, dirsek pedleri ve diğer güvenlik elemanları giyiyorsun. özellikle başlangıçta, onları ihmal etmeyin!

incik bitmişti böylece Dizlerinizi bükünayak - Alt sen daha güvenli bir harekettir, otur. Eğer rahat ayakta hissetmeleri - denge kolu için, ileriye doğru çekin dirseklerinizi ve biraz daha düşük bükün. Bu pozisyon bir hareketi başlatmak için gereken dan öyle.

Ayakların genişliği hakkında olmalıdıromuzlar. tek ayak topuğu, yanına biraz genişletmek ilk ayağında diğer vücut ağırlığı transferine aşağı doğru itin. Ve burada geliyor! Eğer itmek Bacak, yanına hafifçe ayak göndererek, indi ve şimdi diğer ayağıyla iterek. Yani, hareketin bu tür devam eden başarıyla gezinmek olacaktır. Başka bir ayak yerçekimi ağırlığını taşımak gerektiğini unutmayın - sürüş adresinden başarının anahtarıdır.

sürücü için çeşitli seçenekler deneyin - doUzun, akıcı hareketler ve diğer taraftan - hızlı ve kısa, dolayısıyla hızlanan, o zaman onun hareketini yavaşlatan. topuk - zemin, birinci ayak ancak o zaman düşer ve unutmayın. Yani hızlı nasıl tekerlekli paten öğrenebilir.

Nasıl silindirler üzerinde yavaşlatmaya öğrenmek?

Sen şaşıracaksınız ama birçok kişi roller skate ilk kim değildir ve

hızla roller skate öğrenmek

değil doğru fren teknik hakim. Eğer çalışmazsa şey varsa üzülme ihtiyaç nedeni budur.</ P>

senin malzemelerine baktığınızda, göreceksiniztopuk kısmı silindirlerin biri esas olarak yere temas bir çıkıntıdır. Bu çıkıntı - Fren. fren için ayak freni hafifçe ileri sürülen gerekir ve arka ayak üzerinde vücut ağırlığını taşıma, içinde biraz gönderin. Eğer yoksa - acilen bölünme oturup öğrenmek riski! Unutma, sen noktaya köklü bir kerede kalkma - ve daha hızlı gitti, ne kadar mesafe durdurmak için üstesinden gelmek zorunda kalacak. Eğer standı tamamen sabit olduğu verdiğinizde frenden ayağını alabilir.