bisiklet turu

Bisiklet gezileri oldukça yaygındırTurizmle ilgili bir meslek. Bu durumda bir bisiklet ana ulaşım aracıdır. Bu nedenle bisiklet, tüm döngü rotasında sınırlı bir süre olmadan geçmektir. Bisiklet gezileri tek, kış olabilir ve çoğu çocuklarla bile büyük mesafeler üstesinden gelir.

Tek turlu geziler

Bazen bir arkadaş bulmak zorFarklı bir yolculuk, pek çok turist tekli bisiklet turları tercih ediyor. Bu gezilerin avantajları arasında, bireysel bir güzergah hazırlayabilmeniz ve diğer gezgininize bağımlı kalmamanız da dahildir. Yalnızlık, kendinizi tanımak, kendi benliğini kontrol etmek ve güvenini kazanmak için de yararlıdır.

Bu tür kampanyaların eksiklikleri olası zorluklar durumunda yardım eksikliğidir ve yalnız "yüzme" maliyetleri genellikle daha fazladır.

Çocuklarla Bisiklete binme

Oldukça sık, bisiklet deçocuklar, ama çok daha fazla sorumluluk var. İhtiyacınız olan her şeyin (yiyecek, ilaç, kıyafet) yanınızda olmasını sağlamanıza yardım etmek gerekir. Buna ek olarak, bir çocukla uzun yolculuklarda bulunmamak daha iyidir. Birçok aileyle aynı anda seyahat etmeyi tercih eden birçok çift var ve birbirlerine destek oluyorlar ve çocuklar bu kadar sıkılmayacak.

Kış bisikleti gezileri

Bu zamlar büyük olasılıkla en çokAşırı. Kış rotasının geçmesinden sonra, herhangi bir yaz gezisinden korkmanız pek olası değildir. Zevk ve dayanıklılığınızı eğiterek, şehre döndüğünüzde stres direncinizi etkileyecek karakterinizi sinirlendirirsiniz. Bisiklete binmeye hazırlık çok dikkatli olmalıdır, çünkü kışın yolda saymak için neredeyse hiç kimse yoktur.

Bisiklete binme Ekipmanları

Bisiklet oynamak güzel olduğundanSorumlu, o halde ekipman seçimi için ciddiye almalısınız. Yani bir uyku tulumu satın aldığınızdan emin olun. Yaz için sıradan bir çanta uygundur ve daha sıcak kış ve ilkbahar için uygundur.

Bu ayakkabıları ve giysileri seçin

bisiklet gezisi

rekreasyon ve sürüş için farklı olun. Kıyafetin ana görevi, nemi kaldırmak ve aynı zamanda da sıcak tutmaktır. Keçe kumaşların iyi bir seçimi.</ P>

Ayrıca, kişisel eşyalarınızı ve KLMN'yi (kaşık, kaşık, kase, bıçak) içeriyorsa, bu olmadan çok seyahat edeceksin, özellikle gezi birkaç gün planlıyorsa.

Ekipmanınızın temeli çürükler için acil bakım, gastrointestinal rahatsızlıklar için fonlar, ağrı ve soğuk algınlığı fonları içermesi gereken bir ilk yardım seti olmalıdır.