Tasarım ev dışında 0

Birçoğumuz güzel ülkeyi olan hayalev, onun sundurma ön ve düzgün bir çit mükemmel pürüzsüz yeşil çim, davetsiz işgalci tüm bu ihtişam tutar. Bu yarısıdır - Tabiki onun gözlerinin önünde resim var. Ama yine de sadece iç değil, aynı zamanda dış, daha net rahat bir ev yaratmak için tasarım ibraz etmeleri gerekmektedir.

Biz dışarıda bir kır evi tasarlamak için plan

Dış ev tasarımının planlamaya Yaklaşım iyice gerekir. Gelecekte ev veya standart tasarımlardan seçme tasarım aşamasında, bazı temel soruları çözmek için gereklidir:

  1. Ne tür evinizin cephesini gerçekleştirmek istiyoruz.
  2. Herhangi yapı ve kaplama malzemeleri kullanmayı planladığınız.
  3. Eğer evin sokakta mevcut binaların tamamen tutarlı olmasını istiyorum olsun, yoksa kalabalığın arasından sıyrılmak olacak ve görünümünde bir mimari açıdan ne kadar parlak bu durumda sahiptir olmak.
  4. Ne dış dekor Renk paleti ve özellikleri olacaktır.
  5. Başka hangi nesnelerin evi (garaj, hoz.pristroyki, vb) ve ne kadar önemli olduğunu hep birlikte ortak bir topluluk olmasıdır saracaktır.

Kuşkusuz, evin dışında tasarım seçenekleri inanılmaz seti, özellikle onlar tarafından uygulanabilir yapı malzemeleri ve üslup eğilimlerin çok çeşitli şekilde verildi.

evin dışında duvar malzemeleri ve tasarım tamamlanması

biz Döşeme seçenekleri özel evlerin cephelerinin sınıflandırılmasını düşünüyorsanız, 2 ana yollar seçebilir - Doğal ve yapay malzemelerin bitirme.

Dışarıdan evlerin tasarımı, Ahşap kaplamaların - itHer zaman estetik açıdan hoş, güzel, sıcak ve güvenli. Tabii ki, uygun bir kereste seçimi ve ona uygun bakım tabi. Ahşap nedeniyle duvarları evde "nefes" gerçeğine evde hoş bir iklim oluşturmak için yardımcı olur, iyi yalıtım özelliklerine sahiptir. Buna ek olarak, ahşap cephesi - her zaman çok güzel ve rahat, doğa yakındır.

Onların ağacı tarzı trendleri, gelincehi-tech tarzında modern bir evin basit bir köy evinden - Bir çok olabilir. Alp dağ evi Provence Fransızca, İngilizce Ülke, Rus-çerçeve kulübe - ahşap ile tüm bu tasarımları voplotimy evlerin dış kırpın.

Tasarım Evi dışında 1

Tasarım Evi dışında 2

Tasarım ev dışında 3

bitirme için bir başka doğal malzeme - taş,Doğal ve yapay. Bu bitiş kuşkusuz en dayanıklı ve güvenilirdir. Yabani taş veya sentetik analog her zaman iyi gelir ve mükemmel tat konak hakkında konuşurken, prezentabl ve pahalı görünüyor.

Bu durumda, tamamen obkladyvat YaDış duvarlar ve taş ve diğer dekoratif malzemeleri birleştirir. Hepsi aynı, sonuçta çarpıcı olacaktır. gotik Ülke, Köşk, ve diğerleri - taş boya vurulur Styles.

Tasarım ev dışında 4

Tasarım ev dışında 5

Tasarım ev dışında 6

kesilmiş Hiçbir az çekici tasarım evleri,Dış tuğla. bu malzeme çevre, dayanıklı, uzun ömürlü, dost herhangi hava sorunlardan evin dış duvarını koruyabilen olduğundan Genellikle klinker son zamanlarda popülerlik hız kazanıyor gelmiştir.

Evin tasarımı sıkı içinde yapılabilirİngiliz tarzı veya süslü klasik. Ancak, daha modern kentsel tarzı oldukça evlerin dış dekorasyon olarak tuğlayı kabul edin.

ev tasarımı dışında 7

Tasarım ev dışında 8

ev tasarımı dışında 9

olabilir evlerin dekorasyon az pahalı yollarındansıva denir. Örneğin, kesilmiş dekoratif sıva dışında tek katlı evin tasarımı, çok prezentabl bakmak yapabilir ve çok para harcamak yok ve klasik veya modern yüksek teknoloji tarzı olsun, hemen hemen her üslup yönünü gerçekleştirmek mümkün olacak.

Tasarım ev dışında 10

Tasarım ev dışında 11

Tasarım ev dışında 12